fbpx

Letni koncert Cleo

Poniedziałek, 10 sierpień 2020 o 19:30

Amfiteatr w Ustroniu Morskim, ul. Chrobrego, Ustronie Morskie, 78-111

Bilet normalny: 60,00 zł / Bilet ulgowy 6-12 lat: 35,00 zł

KUP BILET

Imprezy Muzyczne

10 sierpnia w Ustroniu Morskim wystąpi Cleo, jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek !!!

Widzowie do 6 roku życia nieodpłatnie bez przypisanego miejsca na kolanach rodziców.

CLEO – wokalistka, autorka tekstów, malarka, projektantka - kobieta wielu talentów. Dziewczyna o słowiańskim uroku z czarnym głosem, królowa YouTube i pierwsza Słowianka Rzeczpospolitej.

Kształtowała swój wokal w kierunku muzyki: SoulGospelR’n’BFunk i Hip Hop, fascynując się wielkimi divami światowej sceny – Aretha FranklinWhitney HoustonPatti LaBelleChaka KhanLaryn Hill.

Odkryta przez Donatana wydała w 2013 roku singiel "MY SŁOWIANIE" który stał się jednym z największych hitów radiowych, został wyświetlony na kanale YouTube łącznie w różnych wersjach PONAD 100 milionów razy i stał się Cyfrową piosenką roku 2014. Cleo w roku 2014 reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizji a jej występ uważany jest za jeden z lepszych i barwniejszych epizodów Eurowizji.

Wydana rok później płyta HIPER/CHIMERA uzyskała status potrójnej platyny. Cleo jest najpopularniejszą Polską wokalistką w sieci, jej profile społecznościowe zgromadziły ponad 1 500 000 ( półtora miliona ) fanów a jej teledyski na YouTube wyświetlono około 300 milionów razy. W 2016 roku Cleo wydała swój drugi album BASTET który już przed trafieniem do sklepów na etapie przedsprzedaży uzyskał wyróżnienie złotej płyty a po kilku miesiącach podwójnej platyny. Pierwszy singiel z płyty, "Zabiorę Nas" uzyskał najwyższy status diamentowego singla oraz Cyfrowej Piosenki roku 2016.

PIXEL_TEXT_LEGAL PIXEL_LINK_LEGAL_TEXT