fbpx

Informacja o Działalności NutaFM.pl

Portal Muzyczny NutaFM.pl jest serwisem informacyjnym obejmującym informacje ze świata muzyki funkcjonującym na zasadzie dziennika w formie elektronicznej. 

Głównym celem działalności portalu jest kreowanie polskiego rynku muzycznego na nowo poprzez promowanie młodych muzyków debiutujących dopiero na scenie muzycznej (m.in promujemy muzykę w internecie, piszemy o muzyce i muzykach, promujemy i uruchamiamy oficjalne strony www muzyków i wiele więcej).

Radio.NutaFM.pl jest rozgłośnią internetową, działa od 8 marca 2020 i jest integralną częścią portalu NutaFM.pl. Na antenie Radia NutaFM odtwarzane są utwory wyłącznie nadesłane do nas bezpośrednio przez twórców i wykonawców. Nasze radio jest miejscem debiutów i pomaga nam w kreowaniu rynku muzycznego od nowa. Dzięki temu w naszym radiu nie usłyszysz wielu wyświechtanych utworów granych przez stacje komercyjne - usłyszysz tu absolutne nowości na Polskim rynku muzycznym.

 

Historia Portalu Muzycznego NutaFM.pl

Portal NutaFM.pl powstał w sierpniu 2011 roku na podwalinach upadającego Radia Internetowego ObsessionFM.pl (radio działało od września 2008), stąd w nazwie portalu jako hołd dla historii pozostałość w postaci literek FM. Oficjalnie portal ruszył we wrześniu 2011 roku. Założycielami portalu wtedy byli Jolanta Bigos oraz Piotr Smoluchowski. Następnie redaktorem naczelnym i jednocześnie kierownikiem projektu została Jolanta Bigos.

W sierpniu 2018 roku portal zmienił swoją siedzibę i aktualnie mieści się ona w Ciepłowodach na Dolnym Śląsku (poprzednia siedziba Rybnik, Górny Śląsk).

Wydawcą portalu NutaFM.pl oficjalnie od grudnia 2019 roku jest firma W3Wiedxma Web Studio dzięki czemu, od lipca 2020 roku portal daje możliwość uruchamiania oficjalnych stron internetowych muzyków i zespołów pod domeną portalu NutaFM.pl. Pierwszą stroną pilotażową, która powstała w ten sposób jest Oficjalna Strona Wokalistki Wiolety Kościńskiej (strona została uruchomiona 2 czerwca 2020)
  

SIEDZIBA i dane kontaktowe

Portal NutaFM.pl

ul. Dobrzenicka 42,
57-211 Ciepłowody

tel. kom.: 514 640 811
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

PIXEL_TEXT_LEGAL PIXEL_LINK_LEGAL_TEXT