fbpx

Informacja o Działalności NutaFM.pl

 

Portal Muzyczny NutaFM.pl jest portalem tematycznym o charakterze informacyjnym funkcjonującym na zasadzie dziennika w formie elektronicznej.

Głównym celem działalności portalu jest promowanie kultury i sztuki (m.in promowanie młodych artystów oraz ich twórczości).

Portal NutaFM.pl umożliwia również zdobycie doświadczenia dziennikarskiego, fotoreporterskiego oraz zdobycie bądź poszerzenie wiedzy między innymi z języka HTML swoim współpracownikom.

Współpraca dziennikarska oraz fotoreporterska z portalem NutaFM.pl (będącym częścią firmy W3wiedxma Web Studio) na dzień dzisiejszy odbywa się na zasadzie umowy o dzieło i powinna być traktowana jako praca dodatkowa (istnieje możliwość zmiany tego stanu rzeczy w przyszłości). 

Wszystkie środki uzyskane przez portal NutaFM.pl z tytułu wyświetlania reklam są przeznaczone w całości na pokrycie kosztów funkcjonowania portalu oraz na jego dalszy rozwój.

Portal NutaFM.pl oraz jego właściciel nie ponoszą odpowiedzialności za treści publikowane przez użytkowników nie należących do redakcji.


Portal NutaFM.pl

ul. Kilińskiego 21B/11,
44-200 Rybnik

tel. kom.: 514 640 811
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

PIXEL_TEXT_LEGAL PIXEL_LINK_LEGAL_TEXT