fbpx
środa, 30 grudzień 2015 22:14

Felieton Materiał na hit #16 Kasia Cerekwicka i "Szczęście"

Napisał

Piosenka „Szczęście” to najnowszy singel (po utworze "Między słowami") z albumu "Między słowami" (2015) polskiej wokalistki Kasi Cerekwickiej. Artystka powróciła po 5 latach scenicznego milczenia. Ciekawostką jest, że jak dotychczas utwór nie ma jeszcze oficjalnego teledysku. Od pewnego czasu kompozycji można również posłuchać w serialu "M jak miłość".

Czy ten numer okaże się tak wielkim hitem na miarę wcześniejszych przebojów wokalistki takich jak „Na kolana”, „Potrafię kochać” czy „Między słowami”? Na to będziemy musieli jeszcze odrobinę poczekać.

 

Kasia Cerekwicka karierę wokalną rozpoczęła jako siedemnastolatka w telewizyjnym programie „Szansa na sukces”, który wygrała, śpiewając piosenkę Ewy Bem „Wyszłam za mąż, zaraz wracam”. Następnie zdobyła pierwsze miejsce podczas corocznej edycji programu w Sali Kongresowej. W 1999 roku przyjęła propozycję śpiewania w chórkach Edyty Górniak i jeszcze w tym samym roku wydała debiutancki krążek zatytułowany „Mozaika”. W 2006 roku, ukazała się druga jej druga płyta „Feniks”. Trzeci album „Pokój 203″, ukazała się w 2007 roku. Wydawnictwo promował singiel „S.O.S.”, który okazał się wielkim hitem. W 2010 roku odbyła się premiera jej czwartego albumu „Fe-Male”. Pierwszym singlem promującym krążek była piosenka „Wszystko czego chcę od Ciebie”, a drugim „Książę”.

Wiosną bieżącego roku, wokalistka powróciła do telewizji (po czterech latach nieobecności), biorąc udział w III edycji programu rozrywkowego "Twoja twarz brzmi znajomo", emitowanego w telewizji Polsat, w którym ostatecznie uplasowała się na szóstej pozycji.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dla portalu NutaFM - Łukasz Borys

źródło: wikipedia.org

Wyświetlony 2084 razy

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

PIXEL_TEXT_LEGAL PIXEL_LINK_LEGAL_TEXT