Ms Obsession (aka Aleksandra Warchoł) to młoda i bardzo zdolna autorka tekstów i kompozytorka. Niedawno miała miejsce premiera pierwszej płyty tej artystki - ''Manekin.'' To była dobra okazja, aby porozmawiać z Ms Obsession o kulisach powstania albumu.
Festiwal „Niepokorni, Niezłomni, Wyklęci” dla pasjonatów dobrej muzyki
Zapraszam do lektury mojego wywiadu z Rosalie Chatwin - utalentowaną wokalistką i songwriterką. Będąc jeszcze nastolatką, postanowiła związać swoje życie z muzyką. Rozalia często występuje - sama lub z zespołem - we Wrocławiu oraz innych miastach. Artystka aktualnie pracuje na swoją pierwszą autorską płytą.
Michał Bartoszuk. Doskonale zapowiadający się młody wokalista z Chełma, który lubi słuchać poezji śpiewanej, a z muzyką jest związany od dzieciństwa. Jakie są jego najbliższe muzyczne plany? Co robi w wolnych chwilach? Zapraszam do lektury
We środowy wieczór miałam okazję spotkać Anię Rusowicz, po raz pierwszy grającą z zespołem w Kielcach. Rozmawiałyśmy o nadchodzących planach muzycznych, atmosferze towarzyszącej koncertom, wartości show biznesu… Zapraszam do lektury.
Piosenkarka hitu „Summertime Sadness” w sesji dla magazynu Maxim pozuje w bieliźnie! Zdjęcia przesycone delikatnością, na których króluje biel, zdecydowanie podkreślają twórczość i styl Lany.
Urszula Stawicka – klawesynistka i organistka, założycielka Fundacji Akademia Muzyki Dawnej. Urodziła się we Lwowie, lecz dorastała w Krakowie – tam też ukończyła studia na Akademii Muzycznej. Prowadzi klasę klawesynu i organów w Zespole Szkół Muzycznych II stopnia w Szczecinie. Aktywnie popularyzuje muzykę dawną na Pomorzu Zachodnim. Joanna Dobrowolska: Jest Pani założycielką Fundacji Akademia Muzyki Dawnej. Czy może Pani powiedzieć…

PIXEL_TEXT_LEGAL PIXEL_LINK_LEGAL_TEXT