fbpx
wtorek, 31 marzec 2020 18:16

Mocny pop z pazurem. BroCat „wciska start” i robi to dobrze

Napisała
Monika Gawrońska na planie teledysku „Brudna gra” (2020) Monika Gawrońska na planie teledysku „Brudna gra” (2020) mat. prasowe

Prawie pół roku przyszło czekać fanom BroCatu na kolejny singiel, który zapowiada płytę zespołu. Na początku marca ukazał się utwór „Brudna Gra”, dzięki którym zespół wygodnie rozsiada się na kanapie z podpisem „muzyka pop z pazurem”.

Pierwszy singiel grupy Chodź ze mną, przekroczył barierę 100 tysięcy odtworzeń na YouTube i zwiastował mieszankę mocnego popu i elektroniki, z wykorzystaniem „żywych instrumentów”. Brudna gra potwierdza konsekwencje zespołu w kwestii brzmienia, ale robi to z zupełnie inną dramaturgią.

Po odsłonięciu swojego pierwszego, radosnego oblicza w Chodź ze mną – Monika Gawrońska zabiera nas w inny, gorzki świat. Świat z jeszcze większym i ostrzejszym pazurem.

Wokalistka jest jednocześnie autorką tekstu oraz muzyki do singla Brudna Gra - tak sama mówi o tym utworze:

"Singiel Brudna Gra to kawałek o osobie, która nie ma zamiaru działać fair – jest bezwzględna, nie uznaje kompromisów. Bardzo często spotykamy podobnych ludzi na swojej drodze czy to w związku, czy biznesie. W przypadku „Brudnej Gry” mnogość interpretacji sprawia, że wielu słuchaczy w różnych sytuacjach życiowych może łatwo utożsamić się z tekstem piosenki"

Posłuchajcie i zobaczcie sami:

 

___________________

źródło: mat. prasowe

Wyświetlony 2580 razy

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

PIXEL_TEXT_LEGAL PIXEL_LINK_LEGAL_TEXT