fbpx
piątek, 14 sierpień 2020 09:08

Fluent zrobił coś niesamowitego? Jego wykonania na YouTube obejrzało już ponad 4 miliony osób!

Napisała

W czasie pandemii o wiele trudniej o współprace przy nagraniach teledysków bo przecież dystans społeczny obostrzenia itp. Fluent jednak świetnie sobie z tym poradził i wykorzystał okazję do tego, żeby jeszcze bardziej zwiększyć zaangażowanie swoich fanów i podkręcić atmosferę oczekiwania na teledysk. 

Wykonania Fluenta na YouTube obejrzało już ponad 4 miliony osób! A najnowszy singiel "Raz, dwa trzy" przesłuchało już ponad 500 tys.

 

Kim jest Fluent? 

Fluent - bo jeszcze o nim nie pisaliśmy - to wokalista i autor tekstów z Mostowa niedaleko Częstochowy. Tworzy muzykę z pogranicza gatunków pop, dance i disco.  Z jego muzyką można się spotkać na YouTube, czy w telewizjach jak Polo Tv, Disco Polo Music czy Power Tv i usłyszeć na żywo w Częstochowie lub okolicach. 

Jesteśmy pod niesamowitym wrażeniem tego co Fluent zrobił dla swoich fanów. Najnowszy teledysk kryje w sobie coś, o czym marzy każdy fan niejednego artysty. Ponieważ trudno było by nagrywać teledysk "normalnie" kiedy warunki są "nie do końca normalne" (mamy przecież pandemię koronawirusa), kiedy wszyscy przeżywaliśmy Lockdown ten muzyk wpadł na pomysł, aby jego fani nagrali krótkie kawałki wideo jak tańczą do jego najnowszego singla obiecując im, że fragmenty zostaną wykorzystane przy nagraniu teledysku do tego singla. My w redakcji mieliśmy już okazję zobaczyć  ten teledysk przed premierowo i możemy wam zdradzić, że rzeczywiście tak się stało. Praktycznie nie wychodząc z domów fani Fluenta stworzyli razem z nim teledysk do najnowszego singla "Raz, dwa, trzy". Musisz to koniecznie zobaczyć!

 

Premiera w piątek 14.08.2020 o godz. 19:00 na kanale YouTube Fluenta!

Teledysk pojawi się też i u nas tutaj w artykule, krótko po godzinie 19. Już dziś natomiast możecie usłyszeć singiel Fluenta w naszym radiu internetowym Radio.NutaFM.pl do czego bardzo mocno zachęcamy

 

Wyświetlony 1893 razy

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

PIXEL_TEXT_LEGAL PIXEL_LINK_LEGAL_TEXT