fbpx
piątek, 26 październik 2018 19:45

''Bohemian Rhapsody'' - film o Queen przedpremierowo w Mulitikinach

Napisał

Choć do wejścia na wielkie ekrany w Polsce pozostało jeszcze kilka tygodni, Multikino przygotowuje się do jednej z najgłośniejszych premier tego roku. 27 i 28 października w 29 kinach sieci widzowie będą mieli niepowtarzalną okazję obejrzeć „Bohemian Rhapsody” podczas pokazów przedpremierowych! A to nie koniec niespodzianek, które z pewnością ucieszą fanów zespołu Queen.

Na tę premierę czekają widzowie na całym świecie – nic dziwnego, niezwykły, charakterystyczny głos Freddiego Mercury’ego, jego charyzma i nieszablonowa biografia skąpana w genialnej muzyce zespołu Queen – zapowiada się prawdziwe widowisko i to nie tylko dla fanów zespołu i jego lidera. Już teraz można zakupić bilety na pokaz filmu „Bohemian Rhapsody”.

Przedpremierowo w Multikinie będzie można obejrzeć go 27 i 28 października w następujących miastach: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sopot, Szczecin, Tychy, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zabrze. Z kolei od 2 listopada film wyświetlany będzie we wszystkich kinach sieci. Bilety można nabyć w kasach kina, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Dodatkowo w związku z pojawieniem się „Bohemian Rhapsody” na ekranach Multikina na wszystkich miłośników Queen, kina i dobrej muzyki czeka niespodzianka. Do biletów zakupionych w przedsprzedaży Multikino rozdawać będzie wyjątkowe opaski, którymi żaden fan Freddiego i spółki z pewnością nie pogardzi.

Więcej szczegółów na stronie:

https://multikino.pl/

Zachęcamy też do kupna Bohemian Rhapsody DVD + Książka

Wyświetlony 2508 razy

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

PIXEL_TEXT_LEGAL PIXEL_LINK_LEGAL_TEXT