fbpx
środa, 28 luty 2018 23:18

Kombi przedstawia nowy singiel i klip

Napisał

Zespół Kombi, pod przewodnictwem Sławomira Łosowskiego, przedstawia najnowszy singiel i klip pt. „Niech noc połączy”. Utwór pochodzi z ostatniej płyty zespołu pt. „Nowy Album” wydanej z okazji 40-lecia zespołu.

 

Czasem bywa tak, że środa mija za wtorkiem, maj za lutym, a my stajemy się coraz bardziej zmęczeni i byle jacy. Aż nagle, bez ostrzeżenia, spotykamy kogoś, przy kim wywracamy się na drugą stronę i w jedną noc żyjemy intensywniej niż przez setki razem wziętych. I o takiej nocy jest właśnie ta piosenka - opowiada Szymon Jachimek, który wraz ze Zbigniewem Filem jest współautorem tekstu "Niech noc połączy”. Za muzykę odpowiada oczywiście lider - Sławomir Łosowski.

{youtube}https://www.youtube.com/watch?v=LOgVPsCFgiw{/yotube}

 Od pierwszych sekund tego dynamicznego utworu słychać charakterystyczny styl Kombi. Jego brzmienie bazuje na analogowych, nasyconych dźwiękach syntezatorów Sławomira Łosowskiego i ekspresyjnym wokalu Zbyszka Fila, a współtworzą je elektroniczne bębny Tomasza Łosowskiego oraz bas Karola Kozłowskiego.

W czerwcu 2017 roku grupa Kombi wydała koncertową płytę (CD+DVD) "KOMBI koncert 40-lecia". Wydawnictwo zawiera największe przeboje zespołu, a także kilka premierowych utworów z "Nowego albumu”, wydanego w 2016 roku. Teledysk zrealizowany został przez Krzysztofa Głażewskiego i Sebastiana Jackowskiego.

Zespół Kombi tworzą:

Sławomir Łosowski – lider, instrumenty klawiszowe

Zbigniew Fil - wokal

Karol Kozłowski – gitara basowa

Tomasz Łosowski – perkusja.

http://kombi.pl/

https://www.facebook.com/KombiLosowski/

Wyświetlony 3440 razy

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

PIXEL_TEXT_LEGAL PIXEL_LINK_LEGAL_TEXT