fbpx
czwartek, 04 wrzesień 2014 16:18

Bieber ponownie aresztowany... Czyżby koniec kariery?

Napisała

Justin Bieber został ponownie aresztowany! Za co tym razem? Spowodował wypadek jeżdżąc kładem po czym wdał się w bójkę z poszkodowanym fotoreporterem.

 

Rzecz miała miejsce w Perth w prowincji Ontario, przez cały dzień Bieber jeździł na kładzie ze swoją dziewczyną Seleną Gomez w okolicy domu swojego ojca, w pewnym momencie wjechał w samochód fotoreportera przejeżdżającego akurat tamtędy po czym wdał się z nim w bójkę. Rozdzieliła ich dopiero policja. Piosenkarz został aresztowany oraz otrzymał zarzut niebezpiecznej jazdy oraz pobicia. Jak to się skończy tym razem dla artysty? Media spekulują, że to może być koniec jego kariery.

Przypominamy, że Justin miał już wcześniej konflikty z prawem, raz gdy dostał wyrok za przeszkadzanie sąsiadom i obrzucenie ich domu jajami (2 lata więzienia w zawieszeniu), oraz w grudniu 2013 roku kiedy został aresztowany za jazdę pod wpływem środków odurzających.

Jak podaje fakt: Jeśli idol nastolatek nie zmieni swojego postępowania, pobłażliwość sędziów może się szybko skończyć. Kolejny zatarg z prawem może zakończyć się dla niego bezwzględną odsiadką we więzieniu.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dla portalu NutaFM - Wiedxma

foto: plotek.pl

źródło: fakt.pl

Wyświetlony 3242 razy

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

PIXEL_TEXT_LEGAL PIXEL_LINK_LEGAL_TEXT