Maja Turkowska

Maja Turkowska

niedziela, 10 styczeń 2016

Jedna z najciekawszych postaci polskiej muzyki- Dawid Podsiadło zaprasza na trasę koncertową promującą jego najnowszy album - Annoyance and Disappointment.

wtorek, 08 grudzień 2015

26 lutego przyszłego roku na scenie Centrum Kongresowego ICE w Krakowie nastąpi międzypokoleniowe spotkanie muzyczne. Zbigniew Wodecki- postać, której nie trzeba przedstawiać, legenda polskiej muzyki wystąpi razem z Mich & Mitch- polskim zespołem alternatywnym. Utwory z debiutanckiego albumu Zbigniewa Wodeckiego zostaną przedstawione w towarzystwie orkiestry oraz chóru.

sobota, 28 listopad 2015

Zapraszamy do odsłuchu nowego singla Michała Bartoszuka. Premiera nowego singla młodego, popowo-soulowego artysty miała miejsce 20 listopada.

czwartek, 26 listopad 2015

Każdy z nas zna takie utwory jak Mniej niż zero, Kryzysowa narzeczona czy Tańcz, głupia tańcz.  Lady Pank to legendy polskiego rocka i zdecydowanie zespół, którego nie trzeba przedstawiać.

środa, 25 listopad 2015

20 listopada ukazała się debiutancka płyta łódzkiego zespołu Ted Nemeth. Krążek wydany nakładem S.P Records nazywa się Ostatni Krzyk Mody.

środa, 25 listopad 2015

KOBIECA TRANSSMISJA VII LADYFEST W MAŁOPOLSCE

27-29 listopada / Kraków – Nowy Targ

Już w ten weekend (27-29 listopada) odbędzie się 7 edycja festiwalu Kobieca Transsmisja. Wydarzenie ma na celu przedstawienie utalentowanych kobiet z całego świata- w programie nie zabraknie koncertów, wystaw, pokazów filmów czy warsztatów.

poniedziałek, 12 październik 2015

Mimo, że październik to idealny okres na spędzanie długich wieczorów z książką w ręku lub słuchając dobrego albumu, jest to także czas ciekawych wydarzeń muzycznych. By umilić sobie zimne dni, polecamy wybrać się na koncert ulubionego zespołu. Zapraszamy do zapoznania się z poniższym rozkładem koncertowym.

środa, 07 październik 2015

Za oknem zaczyna się piękna polska jesień. W te długie i deszczowe wieczory polecamy spędzić czas z filiżanką herbaty i dobrym albumem muzycznym. Zachęcamy do poprawienia sobie humoru i zapoznania się z płytami, które mają swoje premiery tej jesieni. Nie da się ukryć, że w tym roku fani muzyki mają w czym przebierać. 

sobota, 03 październik 2015

2015 rok obfituje w wiele świetnych albumów muzycznych i choć przed nami jeszcze cały kwartał
(i w tym kolejne premiery) warto się pochylić nad tym co zostało już wydane i czego wręcz należy posłuchać. Sukcesy tych płyt (oraz porażki) na pewno wpłyną na przyszłoroczne ogłoszenia koncertowe oraz festiwalowe.

czwartek, 01 październik 2015

Wojtek Klich rozpoczął pracę nad nową płytą. W Internecie zostało właśnie opublikowano wideo z instrumentalną wersją premierowego utworu.

PIXEL_TEXT_LEGAL PIXEL_LINK_LEGAL_TEXT