fbpx
sobota, 27 styczeń 2018 18:47

Wilki akustycznie - 25. lecie zespołu w Krakowie

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zespól Wilki w tym roku obchodził 25- lecie działalności, ale wciąż szuka nowych wyzwań. Muzycy postanowili zagrać akustyczna trasę koncertowa z towarzyszeniem Symfoników Filharmonii Gdańskiej. Na koncertach usłyszymy nowe aranżacje największych przebojów wzbogacone miedzy innymi brzmieniem wiolonczeli i marimby. Grupa wystąpi już 9. lutego w krakowskim Centrum Kijów.

Wilki akustycznie 2018, to zupełnie nowy projekt zespołu oraz muzyków Orkiestry Symfoników Gdańskich. Nad częścią artystyczną projektu czuwają Robert Gawliński lider zespołu Wilki i Andrzej Szczypiorski dyrygent OSG. Aranżacjami akustycznymi największych przebojów zajął się Marcin Szczypiorski, który w przeszłości stworzył aranżacje do projektów symfonicznych zespołów Lady Pank, Coma, Czerwone Gitary oraz trasy akustycznej „Power Off” zespołu Coma.

Zwykle gramy wielkie plenerowe koncerty, podczas których publiczność oczekuje piosenek, przy których można poskakać, wyszaleć się. Lubimy te energie i chętnie bierzemy udział w takich imprezach, ale brakuje mi takiego bliskiego kontaktu z ludźmi, kiedy mogę spojrzeć w oczy swoim fanom. Wielu z nich pytało mnie kiedy zagramy koncerty biletowane, na które przyjdą wyłącznie ci, którzy chcą posłuchać Wilków, więc pomyślałem że to dobry moment. Jeszcze w latach 90-tych nagraliśmy płytę akustyczna, pod tytułem Acousticus Rockus, która spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem, później zostaliśmy zaproszeni do koncertu MTV Unplugged, wiec powrót do akustycznych brzmień jest jak najbardziej naturalnym procesem - mówi Robert Gawliński.

Niezwykle klimatyczny i niepowtarzalny koncert odbędzie się w samym centrum Krakowa - w Kijów Centrum. Sala dysponuje wyłącznie miejscami siedzącymi, więc będziecie Państwo mieli zapewnione komfortowe warunki, a tym samym szansę na jak najlepszy odbiór koncertu.

WILKI – Akustycznie – 25-lecie. Największe Przeboje z towarzyszeniem muzyków Orkiestry Symfoników Gdańskich.

Kraków – 09.02.2018 – Kijów Centrum al. Krasińskiego 34

Otwarcie wejść: 17:30 Start: 19:00

Bilety przedsprzedaż: 80 zł, 95 zł, 110 zł, 115 zł, w dniu koncertu 100 zł, 105 zł, 120 zł, 125 zł

Bilety do nabycia:

Kijów Centrum al. Krasińskiego 34

Bilety z systemu Ticketpro w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

https://www.ticketpro.pl/artist/2228001-wilki-bilety.html

httpshttps://goingapp.pl/evt/1276730/wilki-akustycznie-25-lecie://goingapp.pl/evt/1276730/wilki-akustycznie-25-lecie

Organizator: Galicja Productions

http://www.galicja.net/wilki/

https://www.facebook.com/events/135889783739458/

Wyświetlony 1314 razy

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

PIXEL_TEXT_LEGAL PIXEL_LINK_LEGAL_TEXT