Kobieca Transsmisja

Napisała  środa, 25 listopad 2015
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

KOBIECA TRANSSMISJA VII LADYFEST W MAŁOPOLSCE

27-29 listopada / Kraków – Nowy Targ

Już w ten weekend (27-29 listopada) odbędzie się 7 edycja festiwalu Kobieca Transsmisja. Wydarzenie ma na celu przedstawienie utalentowanych kobiet z całego świata- w programie nie zabraknie koncertów, wystaw, pokazów filmów czy warsztatów.

 

„Moją pasją życiową jest praca z głosem, śpiew, improwizacja, uwalnianie głosu. W swojej pracy łączę techniki ekspresyjne i psychosomatyczne, korzystając z ćwiczeń zaczerpniętych z teatru fizycznego, jogi i pracy z potencjałem energetycznym. Ugruntowuje mnie muzyka korzeni. Śpiew biały, który daje moc i przestrzeń”.

– Agata Bargiel –

 

Festiwal, który oryginalnie był jedynie wydarzeniem punkowym posiada obecnie renomę docenionego i popularnego festiwalu muzycznego.

W tym roku na scenach Transsmisji wystąpią kapele punkowe (Jajnikiss, Decibelles, Repetitor), odbędą się sety DJ-skie (Olivia Ungaro, Kim, Charlie, Ena Lind, Electric Indigo, Elwira Wojtunik), a także bardziej kameralne koncerty (Paulina Bisztyga, Magda Piskorczyk i Ula Stosio). Nie zabraknie również wernisaży (Amina Dargham, Susanna Salama), warsztatów twórczych (Joanna Słowińska, Ena Lind, Agata Bargiel) i projekcji filmowych.

Zwieńczeniem tegorocznej edycji będzie koncert zjawiskowej litewskiej artystki Aliny Orlovej, który odbędzie się 29 listopada o godzinie 19.00 w Radiu Kraków.

 

Program oraz szczegółowe informacje na stronach:

http://transsmisja.com/

facebook.com/Transsmisja/?fref=ts

 


autorka plakatu: Autorka- Dominika Józefczyk - Donus Donusowicz

źródła: materiały prasowe, facebook.com/Transsmisja/?fref=ts

Wyświetlony 1490 razy

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

PIXEL_TEXT_LEGAL PIXEL_LINK_LEGAL_TEXT