fbpx
czwartek, 12 listopad 2015 14:00

Znamy supporty Acid Drinkers!

Napisane przez Sentymentalna
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Fix Up Fix Up Galicja Productions

Już 14 listopada w krakowskim Klubie Fabryka wystąpi heavymetalowa grupa Acid Drinkers. Oprócz tak zwanych kwasożłopów pojawią się jeszcze dwa zespoły, które pomogą rozkręcić atmosferę: będą to Fix Up oraz SIQ.

Fix Up to punk rockowy zespół składający się z czterech facetów: Tomka, Damiana, Mariusza i Michała. Na koncie mają wiele koncertów w kraju oraz studyjny krążek wydany dzięki współpracy z wytwórnią Lou & Rocked Boys/Rockers. A to jeszcze nie wszystko bo na "spektakularne objawienie" czeka już najnowsze EP, które będzie kolejną eksplozją energii. Na koncertach Fix Up można spodziewać się wszystkiego, co jest kwintesencją uprawianej przez nich muzyki. Każdy występ to po prostu kumulacja pozytywnej energii. Wszystko można zmierzyć przy pomocy mnóstwa uśmiechniętych twarzy, a także przez widoczne hektolitry potu.

SIQ to natomiast nowy zespół założony przez Macieja "Ślimaka" Starostę, perkusistę z Acid Drinkers i wokalistkę Anię Brachaczek znaną z zespołu Biff i projektu Panny Wyklęte. Wcześniej Ania współpracowała z Maciejem przy okazji powstawiania utworu "Love Shack" przez Acid Drinkers, który przez wiele tygodni podbijał listy przebojów w Polsce. Połączenie tych dwóch muzycznych światów zapowiada się niezwykle ekscytująco- z jednej strony ironiczne i kobiece teksty, a z drugiej męska muzyka określona przez zespół jako pozytywny punkrock! Dodatkowym smaczkiem jest fakt, że zespół zasilił gitarzysta Bart Kicinski z zespołu Moove, który supportował Acid Drinkers podczas zeszłorocznej trasy koncertowej. Jego styl gry i brzmienie idealnie współgrają z wizją muzyczną zespołu SIQ. Drugim gitarzystą jest członek ekipy technicznej Kwasożłopów- Tomasz Białoń z zespołu FIX UP.

Jak widać, wygląda na to, że za dwa dni Klub Fabryka zostanie prawdopodobnie rozsadzony przez ogrom pozytywnej energii i świetnego, gitarowego grania. Zazdrościmy wszystkim tym, którzy się wybierają! Czekamy na Wasze relacje. :)


źródło: materiały prasowe Galicja

Wyświetlony 1785 razy

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

PIXEL_TEXT_LEGAL PIXEL_LINK_LEGAL_TEXT