fbpx
czwartek, 04 czerwiec 2015 03:55

Axel Boman pierwszą gwiazdą Niedziel Bez Limitu w Plażowej

Napisała
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Axel Boman Axel Boman mat. prasowe

Szwed, którego twórczość charakteryzuje się surowym, house’owym brzmieniem i wyjątkowo świeżym podejściem do muzyki. Do szerszej publiczności dotarł ze swoją genialną Holy Love EP, wydaną w słynnej wytwórni Pampa Records, należącej do DJ-a Koze. Axel Boman zagra w Polsce już 14 czerwca, podczas inauguracji wspólnego cyklu warszawskiej Plażowej i Virgin Mobile – Niedziele Bez Limitu.

Jeszcze w 2010 roku Boman był uczniem Valand School Of Fine Arts – to ten sam okres, w którym jego brzmienia po raz pierwszy wypłynęły na głębokie, klubowe wody. Szybko stał się znaczącą postacią europejskiej sceny elektronicznej, kontynuując swoją muzyczną pasję poprzez znakomite produkcje i remixy w kolejnych, słynnych wytwórniach, tj. chociażby DFA, Hypercolour, Kompakt, Permanent Vacatio czy Ovum. Wspólnie z Kornelem Kovacsem i Petterem Nordkvistem, prowadzi także swoją własną wytwórnię o nazwie Studio Barnhus. Ta również stała się poważaną i jakościową instytucją, co świetnie potwierdza Family Vacation – pierwszy krążek Bomana wydany właśnie tam, w listopadzie 2013 roku.

Szwedzkiego producenta i DJ-a wesprze polski skład. Bshosa to, dobrze znany na klubowych salonach, DJ, producent, organizator imprez i muzyczny dziennikarz, a także dyrektor artystyczny stołecznego klubu 1500m2. Natomiast Miód to imprezowy kolektyw z Wrocławia, który ma na swoim koncie organizację imprez oraz granie z takimi gwiazdami jak m.in.: Jeff Mills, Sascha Funke, Jamie Jones, Soul Clap, Huxley, Kolsch czy Audiojack. To trójka pozytywnie zakręconych DJ-ów, potrafiąca rozbujać nawet wyjątkowo opornych imprezowiczów.

Taki skład wydaje się być świetnym wyborem na rozpoczęcie najbardziej plażowego, muzycznego i letniego cyklu w Warszawie – Niedziel Bez Limitu. Kolejni artyści będą ogłaszani stopniowo, natomiast na miejscu, podczas słonecznych niedziel, będzie czekać na gości wiele innych, niekoniecznie stricte imprezowych atrakcji. Dzięki m. st. Warszawie, Plażowej oraz sponsorowi głównemu – Virgin Mobile – będzie można też usiąść, odpocząć lub spróbować mniej lub bardziej sportowych aktywności.

 

Daty Niedziel Bez Limitu

14, 21, 28 czerwca

5, 12, 19 lipca

9, 16, 23 sierpnia

6 września

 

Patronami cyklu są: Co Jest Grane oraz Muno.pl


źródło: mat. prasowe organizatora

Wyświetlony 1862 razy

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

PIXEL_TEXT_LEGAL PIXEL_LINK_LEGAL_TEXT