fbpx
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 382.
wtorek, 12 maj 2015 00:39

Znamy zwycięzców Warsaw Challenge 2015!

Napisała
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Po raz 10. w stolicy gościli najlepsi z najlepszych tańczących breakdance. Główną nagrodę od Miasta Stołecznego Warszawy - 15 tysięcy złotych - wytańczył team TOP KILLAZ. Dodatkowo, publiczność mogła usłyszeć polskie oraz światowe gwiazdy muzyczne.

Sobota i niedziela na warszawskim Placu Defilad upłynęła pod znakiem rywalizacji b-boyów z całego świata, m.in.: Chin, Francji, Maroko, Rosji, Ukrainy, USA oraz Polski. Rywalizację i występy towarzyszące oglądało kilkanaście tysięcy widzów. Przez dwa dni na głównej scenie walczyły ze sobą 24 drużyny taneczne. W sobotę, jury wybrało 8 ekip. W niedzielnym finale zmierzyły się one z 8 zespołami zaproszonymi przez organizatorów.

Tradycyjnie, nie mogło zabraknąć rewelacyjnych występów rapowych - warszawska estrada gościła największe zespoły muzyczne z USA oraz Polski. W sobotę koncerty rozpoczął pionier polskiego rapu Włodi, aby oddać następnie mikrofon reprezentantom warszawskiej sceny JWP/BC. Gdy Plac Defilad pękał w szwach na scenie zagrał legendarny już zespół Kaliber 44 oraz Project Prhyme z ikoną światowego rapu na czele – DJ Premierem. W niedziele zaprezentował się muzyk młodego pokolenia PRO8L3M, który rozgrzał publiczność przed wejściem na scenę niepowtarzalnego Peji z zespołem RPS/SLU. Całą imprezę ukoronował koncert rapera z Detroit - Black Milk, który zagrał z Nat Turner Band.

Wyświetlony 2391 razy

1 komentarz

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

PIXEL_TEXT_LEGAL PIXEL_LINK_LEGAL_TEXT