fbpx
sobota, 18 kwiecień 2015 00:48

Warsaw Challenge 2015 pod Pałacem Kultury i Nauki!

Napisała
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

To już dziesiąta edycja największej hip-hopowej imprezy w Polsce! Tegoroczny Warsaw Challenge w całkiem nowym otoczeniu – pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Prestiżowe miejsce, dynamiczna impreza, energetyczna muzyka, taneczna rywalizacja… Zapraszamy już 9 maja do stolicy!

Finały mistrzostw świata w breakdance już 9 i 10 maja 2015 roku w Warszawie! Tancerze staną w szranki pod Pałacem Kultury i Nauki – jednym z najbardziej prestiżowych miejsc w stolicy. 24 finalistów z całego świata – od USA po Chiny i Maroko – pokaże nam breakdance najwyższych lotów. 16 zespołów wybierze jury, a 8 zakwalifikowało się w ramach otwartych eliminacji. Najlepsi wygrają nagrodę główną w wysokości 15 tysięcy złotych.

Oprócz pasjonującej rywalizacji nie może zabraknąć również znakomitych koncertów. Znamy już polskich artystów, którzy uświetnią Warsaw Challenge 2015. Nie zabraknie Włodiego (Paweł Włodkowski) – jednego z pionierów polskiego rapu, dwukrotnie nominowanego do nagród Fryderyków. Na scenie pojawi się też inna gwiazda polskiego hip hopu - Peja. Według magazynu Machina to najlepszy raper w całym kraju (ranking z 2011 roku). W podróż dookoła świata zabierze nas zespół Kaliber44 – miejmy nadzieję, że na dłużej niż 63 minuty [W 63 minuty dookoła świata – drugi album zespołu, przyp. red.]. Hip-hop w warszawskim stylu zargają JWP/BC i PRO8L3M. Na zachętę - piosenka z najnowszej płyty tego ostatniego.

Już wkrótce – 27 kwietnia – poznamy zagranicznych artystów, którzy wystąpią na Warsaw Challenge.

W 2005 roku w warszawskim parku im. gen. Sowińskiego do zawodów stanęło 15 breakdance’owych zespół z Polski i 1 z Ukrainy. Od pierwszej edycji Warsaw Challenge (poświęconej pamięci Artura Zalewskiego) wiele się zmieniło. Aktualnie jest to największa w Polsce hip-hopowa impreza i jedna z największych tego typu na świecie.

Warsaw Challenge już 9 i 10 maja 2015 roku pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie! Organizatorem wydarzenia jest miasto stołeczne Warszawa.

Szczegóły na stronie www.warsawchallenge.com.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dla portalu NutaFM - Joanna

źródło: materiały prasowe

Wyświetlony 1883 razy

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

PIXEL_TEXT_LEGAL PIXEL_LINK_LEGAL_TEXT