fbpx
Kojarzycie Candy Girl tzw "Polską Lady GaGę"? Dziś obchodzi swoje 35 urodziny i my dziś opowiemy co się z nią stało i czym zajmuje się dzisiaj, ale zanim - to jeszcze krótko "słowo na niedzielę" 
W 1991 roku 26 listopada ukazał się album Dangerous Michaela Jacksona. Pamiętacie jeszcze te utwory?
Międzynarodowy Dzień Eliminacji Przemocy wobec Kobiet Rzadko poruszamy tematy typowo społeczne ale ten jest szczególny tym bardziej, że ostatnio wiele się dzieje złego w kontekście praw kobiet, dlatego dziś chcemy przekazać swoje poparcie wszystkim kobietom walczącym o swoje prawa. Składamy też życzenia m.in Katarzynie Popowskiej - w artykule jeden z jej teledysków.

15 lipca

15 lipca 2020 to 25 lat Przystanku Woodstock w Polsce oraz dzień bez telefonu komórkowego, potrafisz bez niego przeżyć? Przeczytaj co takiego wydarzyło się w świecie muzyki, kto obchodzi urodziny i o czym warto dziś pamiętać.
Dziś nietypowe i niezwykle kontrowersyjne święto - dzień łapania za pupę, jakkolwiek to brzmi :) Jak możemy go świętować?
Dziś obchodzimy ŚWIATOWY DZIEŃ RADIA i ogłaszamy datę startu naszego! :) Więcej informacji w rozwinięciu... 
Dziś urodziny obchodzą m.in Lanberry, Ania Szarmach, Dariusz Krupicz z zespołu DeMono oraz Stefan Machel z niezwykle kultowego zespołu TSA. Wiesz ile mają lat?

PIXEL_TEXT_LEGAL PIXEL_LINK_LEGAL_TEXT