fbpx
sobota, 11 maj 2019 04:10

Konkurs muzyczny Banku Pekao S.A. z Barbarą Wrońską

Napisała

Mamy kolejną ważną informację dla muzyków, którzy chcą "Wyjść z garażu i zacząć grać". Bank Pekao S.A. organizuje konkurs dla młodych i zdolnych artystów, którzy chcą zaistnieć na rynku muzycznym. Zasady konkursu są bardzo proste - wystarczy przygotować interpretację utworu Barbary Wrońskiej "Nie czekaj". Nagrodą jest występ na scenie podczas kameralnego koncertu Barbary Wrońskiej 31 maja w Warszawie.

Niedawno pisaliśmy wam o propozycji Banku Pekao S.A. związanej z nową kampanią pożyczki gotówkowej na realizację marzeń pod hasłem "Bierz życie za rogi", gdzie pojawia się wyraźna sugestia aby odważyć się i zainwestować w siebie. My jako redakcja portalu muzycznego NutaFM.pl w pełni zgadzamy się z tym, że jest to jedna z opcji, nawet dobrych, do tego aby rzeczywiście zainwestować w siebie, w dobre studio nagraniowe i wydanie własnej płyty. Dlatego, że wszyscy i my i wy drodzy artyści mamy świadomość tego jak trudno jest zaistnieć na obecnym rynku muzycznym. Teraz Bank Pekao S.A. wpadł na kolejny wg nas świetny pomysł, a zarazem kolejną wielką szansę dla młodych i nieznanych utalentowanych na to aby wyjść z garażu i wychodzi do nas z propozycją konkursową. Taka propozycja nie mogła więc ujść naszej uwadze. Każdy kto jednak chce z niej skorzystać i wziąć udział w konkursie musi się porządnie pospieszyć, dlatego, że zgłoszenia można wysyłać tylko do 16 maja! A więc czasu pozostało już na prawdę niewiele.

Bank Pekao S.A. organizuje konkurs dla młodych i zdolnych artystów, którzy chcą zaistnieć na rynku muzycznym. Zasady konkursu są bardzo proste - wystarczy przygotować interpretację utworu Barbary Wrońskiej "Nie czekaj". Nagrodą jest występ na scenie podczas kameralnego koncertu Barbary Wrońskiej 31 maja w Warszawie.

Bank Pekao S.A. wraz z Barbarą Wrońską wspólnie zrealizowali konkurs dla młodych i zdolnych artystów, którzy kochają muzykę i chcą pochwalić się swoim talentem. W ramach uczestnictwa w konkursie należy przygotować interpretację utworu Barbary Wrońskiej pt. „Nie czekaj”. Forma interpretacji jest dowolna – śpiew, rap, gra na instrumencie, beatbox. Liczy się kreatywność wykonawców.

Jury pod przewodnictwem Barbary Wrońskiej w towarzystwie managerów wytwórni Kayax wyróżni aż 50 osób. Trzech zwycięzców wystąpi na scenie podczas kameralnego koncertu artystki w Warszawie. Oprócz nich 12 osób wraz z osobami towarzyszącymi zasiądzie na widowni. Kolejnych 35 osób otrzyma podwójne zaproszenie do sieci kin Cinema City.

Premierę koncertu będzie można obejrzeć 2 czerwca na oficjalnym profilu Banku Pekao S.A. na Facebooku: https://www.facebook.com/bankpekaosa/

Zgłoszenia należy wysłać w formacie .mp4 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 16.05.2019.

Regulamin konkursu: http://bit.ly/2XPjDx2

Post konkursowy na Facebooku: https://www.facebook.com/watch/?v=1148443341991549

 

___________

źródło: mat. pras. Banku Pekao SA

Wyświetlony 2286 razy

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

PIXEL_TEXT_LEGAL PIXEL_LINK_LEGAL_TEXT