fbpx
sobota, 01 wrzesień 2018 08:00

Już niebawem: Zlot Fanów Bon Jovi

Napisała
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Już niebawem: Zlot Fanów Bon Jovi zdjęcie: mat. pras. Fanklub Always, Zlot w Gdańsku

Zostaliśmy poinformowani przez Fanklub Always o mającym nastąpić już 22 września zlocie fanów zespołu Bon Jovi, dlatego wspólnie z fanklubem zapraszamy na to wydarzenie do Poznania. Na zlocie wystąpi duet Jakub Wilak oraz Nick(t).

Zapraszamy na V Ogólnopolski Zlot Fanów Bon Jovi. Po imprezach w Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu i Warszawie wracamy do stolicy Wielkopolski. Już 22 września w klubie Alternativa w C.K. Zamek dla fanów wystąpi duet Jakub Wilak oraz Nick(t).

 

Fanklub Always, skupiający swoją działalność na stronie www.bonjovi.pl, działa już od 17 lat. Przez cały ten czas promuje muzykę Bon Jovi i skupia fanów, między innymi uruchamiając różne projekty, np. "Bon Jovi Day" oraz "Destination Poland". Na forum internetowym działa liczna grupa sympatycznych i zwariowanych ludzi, których pasją jest muzyka grupy. Nie brakuje też tam głosów krytycznych i sceptycznych. Fanów można jednak określić jako niesamowicie zjednoczonych i zmotywowanych. To waśnie fanklub zorganizował wiele atrakcji podczas koncertu Bon Jovi w Polsce, np. wielką flagę sektorową, czy prezent dla Jona Bon Jovi w postaci koszulki reprezentacji Polski, która założył podczas koncertu.

 

Jakub Wilak to wirtuoz gitary, założyciel poznańskiego hard-rockowego zespołu Burbon. Obecnie tworzy i gra muzykę instrumentalną z pogranicza surf rocka i westernu ze swoim projektem Jakub Wilak & The Cowboys. Mikołaj Macioszczyk, czyli Nick(t), to utalentowany muzyk, artysta i podróżnik, a przede wszystkim nietuzinkowy człowiek.

 

Informacje na ten temat znajdziecie również w naszym Kalendarzu Wydarzeń

Wyświetlony 1139 razy

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

PIXEL_TEXT_LEGAL PIXEL_LINK_LEGAL_TEXT