Planujemy otwarcie Radia NutaFM.pl

Napisała  czwartek, 30 listopad 2017
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W portalu NutaFM.pl planowane jest uruchomienie RADIA INTERNETOWEGO na antenie którego promowana będzie twórczość polskich muzyków. 

W portalu NutaFM.pl niebawem powstanie Radio NutaFM, którego zadaniem będzie prezentowanie utworów polskich artystów promowanych w Portalu NutaFM.pl

W związku z powyższym każdy muzyk, artysta, również taki, którego jeszcze nikt nie słyszał będzie mógł zaprezentować publicznie swoje nagrania. Wystarczy, że nagranie będzie w miarę dobre jakościowo, nie musi to być nagrywane w studio, również domowe nagrania są mile widziane. Jeśli tworzysz własną muzykę - zapraszamy do promowania się u nas ZA DARMO! Jeśli ktoś spośród Twoich znajomych tworzy muzykę i nagrywa - powiedz mu o nas, pomóż mu się wypromować. 

Utwory należy nadsyłać na adres kontaktowy portali NutaFM.pl zgodnie z zasadami przesyłania utworów 

Zasady Przesyłania Nagrań

To tylko początek oferty promocyjnej dla Muzyków - jeśli więc jesteś muzykiem, śledź na bieżąco naszą stronę, aby nic cię nie ominęło.

 

Więcej informacji na temat startu radia już wkrótce...


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /nuta/templates/ja_playmag/html/com_k2/default/item.php on line 256
Wyświetlony 1143 razy

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

PIXEL_TEXT_LEGAL PIXEL_LINK_LEGAL_TEXT