fbpx
Kojarzycie Candy Girl tzw "Polską Lady GaGę"? Dziś obchodzi swoje 35 urodziny i my dziś opowiemy co się z nią stało i czym zajmuje się dzisiaj, ale zanim - to jeszcze krótko "słowo na niedzielę" 
W 1991 roku 26 listopada ukazał się album Dangerous Michaela Jacksona. Pamiętacie jeszcze te utwory?
Międzynarodowy Dzień Eliminacji Przemocy wobec Kobiet Rzadko poruszamy tematy typowo społeczne ale ten jest szczególny tym bardziej, że ostatnio wiele się dzieje złego w kontekście praw kobiet, dlatego dziś chcemy przekazać swoje poparcie wszystkim kobietom walczącym o swoje prawa. Składamy też życzenia m.in Katarzynie Popowskiej - w artykule jeden z jej teledysków.
Pozostały ostatnie dni godziny i minuty na to aby zgłosić swój teledysk do PL Music Video Awards, które śmiało można nazwać świętem polskich wideoklipów. Zgłoszenia może dokonać twórca, muzyk, producent, ale również sama wytwórnia.

DYLEMATY FINANSOWANIA KULTURY

poniedziałek, 16 listopad 2020 Skomentuj jako pierwszy!
Kultura to dobro narodowe. Przynajmniej tak zawsze uważano. Niespodziewany atak pandemii wywrócił różne aspekty naszego życia do góry nogami. Ucierpiało wiele sektorów społecznych – także ten kulturalny. Odwołane koncerty, imprezy muzyczne, zamknięte (zupełnie lub częściowo) kina, teatry, opery. To smutna rzeczywistość ostatnich kilku miesięcy.
W czasie pandemii o wiele trudniej o współprace przy nagraniach teledysków bo przecież dystans społeczny obostrzenia itp. Fluent jednak świetnie sobie z tym poradził i wykorzystał okazję do tego, żeby jeszcze bardziej zwiększyć zaangażowanie swoich fanów i podkręcić atmosferę oczekiwania na teledysk. 

15 lipca

15 lipca 2020 to 25 lat Przystanku Woodstock w Polsce oraz dzień bez telefonu komórkowego, potrafisz bez niego przeżyć? Przeczytaj co takiego wydarzyło się w świecie muzyki, kto obchodzi urodziny i o czym warto dziś pamiętać.

PIXEL_TEXT_LEGAL PIXEL_LINK_LEGAL_TEXT