fbpx

Reggaeland coraz bliżej! Finał konkursu Debiuty Reggaeland 2015 startuje już 9 lipca o godzinie 17 w płockim Klubie Rock 69. Z dwudziestu zespołów zostało już tylko sześć: Johny Rockers, Mistah Lego, Raggabarabanda, Rootzmans, Skafander i Wersman. Wstęp bezpłatny!

Finał konkursu Debiuty Reggaeland 2015!

czwartek, 02 lipiec 2015 16:21 Dział: Koncerty/Imprezy

9 lipca, o godz. 17:00 startuje finał konkursu Debiuty Reggaeland 2015 w Klubie Rock 69 w Płocku. Do ostatniego etapu zakwalifikowało się sześć zespołów: Johny Rockers, Mistah Lego, Raggabarabanda, Rootzmans, Skafander i Wersman. Wstęp na finał jest bezpłatny.

Reggaeland: znamy kolejnych artystów

czwartek, 25 czerwiec 2015 13:19 Dział: Koncerty/Imprezy

Znamy kolejnych artystów, którzy wystąpią na festiwalu Reggaeland! Na głównej scenie pojawią się Marika, Tabu oraz Bongostan. To muzyczne wydarzenie rozpocznie się 10 lipca - będzie to już X edycja.

Masz zespół grający muzykę z gatunku reggae? Chcesz zadebiutować przed dużą publicznością? Organizatorzy Fesitwalu REGGAELAND 2015 dają Ci taką możliwość!

Legenda japońskiego SKA w Polsce? Czemu nie... Już niebawem 11 lipca prosto z Japonii zawita u nas grupa Tokyo Ska Paradise Orchestra. Usłyszymy ich podczas X edycji Festiwalu Reggaeland. Grali już niemal na wszystkich kontynentach oraz na największych festiwalach muzycznych - czas na Polskę! Muzycy prezentują utwory z gatunku SKA z elementami Jazzu. Pełne energii i dynamizmu kompozycje są ich znakiem firmowym.

Mesajah i Roots Rockets - nowi artyści festiwalu Reggaeland 2015! Na dziesiątej edycji imprezy z pewnością nie zabraknie piosenek z nowej płyty zespołu z Andrychowa - Marsala 2.0.1.5. Zapraszamy 10 i 11 lipca do Płocka! Bilety na Ticketpro.

REGGAELAND - Uwaga na fałszywe bilety!

czwartek, 23 kwiecień 2015 17:47 Dział: Informacje

UWAGA! Pojawiły się na rynku nielegalne bilety i fałszywe opaski na Festiwal Reggaeland. Informujemy, że na te bilety NIE BĘDZIE MOŻNA WEJŚĆ NA FESTIWAL!! Publikujemy oświadczenie organizatora w tej sprawie:

Mellow Mood na Festiwalu Reggaeland!

czwartek, 12 marzec 2015 05:41 Dział: Koncerty/Imprezy

Znamy już kolejną gwiazdę X Festiwalu Reggaeland! Włoski band Mellow Mood zaprezentuje utwory z najświeższej płyty i kilka starszych hitów. 10-11 lipca 2015 roku, Płock, plaża nad Wisłą – musisz tam być!

 

Pierwszą gwiazdą Festiwalu Reggaeland, jaki odbędzie się w dniach 10-11 lipca w Płocku jest jamajski artysta Popcaan, który wystąpi na scenie głównej 11 lipca. Tym samym wokalista uświetni jubileuszową, 10. edycję Festiwalu za którą odpowiada nowy Dyrektor Artystyczny Darek Malejonek. Organizatorem Festiwalu jest Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki. 

 

PIXEL_TEXT_LEGAL PIXEL_LINK_LEGAL_TEXT