fbpx

Radio NutaFM.pl

W portalu NutaFM.pl już działa RADIO INTERNETOWE na antenie którego promowana jest twórczość polskich muzyków. 

Każdy polski zespół/wykonawca może w ramach jednego z pakietów promocyjnych za darmo przesłać do nas swoje nagrania, które będą odtwarzane na antenie Radia NutaFM.

  • wyślij do nas nagrania na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (na początku tytułu napisz "DO RADIA", w mailu podaj koniecznie dane kontaktowe do kontaktu zwrotnego)

  • wyślij maksymalnie 7 nagrań (jedynym akceptowanym formatem pliku jest mp3)

  • nagrania muszą spełniać minimalne wymagania jakościowe (nagrania ze zbyt dużą ilością szumów i zakłóceń w tle nie będą emitowane)

  • publikacja utworów na antenie Radia NutaFM jest bezpłatna.

  • nadsyłając do nas utwory muzyczne do emisji w radiu internetowym wyrażasz zgodę na ich bezpłatną publikację i potwierdzasz, że przysługuje Ci prawo do własności intelektualnej nadesłanych materiałów. W mailu prosimy o dopisanie klauzuli:
    "Wyrażam zgodę na bezpłatną publikację przesłanych nagrań na łamach Radia NutaFM.pl, a także potwierdzam, że przysługuje mi prawo własności intelektualnej do nadesłanych materiałów (lub działam za zgodą autora)"

  • NutaFM.pl zastrzega sobie prawo do nieemitowania utworów nie spełniających wymagań jakościowych lub merytorycznych.

  • Osoba nadsyłająca materiał zostanie poinformowana o fakcie dodania utworu do playlisty Radia NutaFM.pl

Playlista Radia aktualizowana jest w każdą niedzielę, a utwory są przesłuchiwane zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Zgłoszenia muzyków korzystających z pakietów STANDARD i VIP są rozpatrywane w pierwszej kolejności.

 

Wysyłając do nas utwory jednocześnie rozpoczynasz korzystanie z pakietu STARTER (o ile nie skorzystałeś wcześniej z wyższego pakietu)

 

Więcej na temat Pakietów promocji muzyki w NutaFM >>

Playlista Radia NutaFM >>

PIXEL_TEXT_LEGAL PIXEL_LINK_LEGAL_TEXT