fbpx
Jeżeli znacie i lubicie takie filmy jak "Cztery wesela i pogrzeb" albo „To właśnie miłość”, na pewno nie zawiedzie Was inny film w reżyserii Richarda Curtisa z 2009 roku. „Radio na fali” to opowieść o muzyce, przyjaźni i buncie ze świetną obsadą.

Świąteczna playlista cz.2

wtorek, 23 grudzień 2014 Skomentuj jako pierwszy!
Boże Narodzenie za pasem… Już jutro zasiądziemy do Wigilijnej kolacji i podzielimy się opłatkiem. Na tę okazję na pewno przyda się świąteczna playlista Nuty - pierwsza część zawierała tylko anglojęzyczne utwory, a w tej znajdziecie tylko te w języku polskim.

Świąteczna playlista cz.1

niedziela, 21 grudzień 2014 Skomentuj jako pierwszy!
Boże Narodzenie już za kilka dni… I, choć śniegu brak, nie oznacza to, że nie będzie magicznie. Jest kilka sposobów dzięki którym można stworzyć odpowiednią atmosferę, a jednym z najprostszych jest włączenie świątecznej playlisty. Dziś prezentuję kilka utworów, które pomogą Wam się odstresować przed Wigilijnym wieczorem.
Dni coraz krótsze, pogoda coraz gorsza, a ludzie coraz bardziej zabiegani… Nadeszła jesień, która nie zawsze serwuje nam złote kolory i delikatne promienie słoneczne jak z obrazka. Nie trudno się dziwić, że wielu z nas dopada chandra. Co zrobić, by przetrwać szaro-bure dni? Oczywiście włączyć muzykę. Na pewno macie wypróbowane utwory na takie okoliczności ale co powiecie na poszerzenie playlisty…
Rock and roll is dead. You can't even sing or play an instrument so you just scream instead. – śpiewał niegdyś Lenny Kravitz. Na szczęście albo się mylił, albo właśnie doświadczamy odrodzenia dobrego gitarowego grania. Dostarczają go dwaj muzycy, który założyli zespół Royal Blood. Zachwycili się nimi Jimmy Page, The Arctic Monkeys, czy Matt Bellamy, wokalista Muse. Ja również nie…

PIXEL_TEXT_LEGAL PIXEL_LINK_LEGAL_TEXT