Marcin

Marcin

Dziennikarz

progresor - Marcin Mlek
Dane Kontaktowe:
E-Mail: m-arcin@o2.pl
gg: 6491073

 Miejscowość: Wrocław

O sobie:
(...)

poniedziałek, 12 luty 2018

Zapraszamy na specjalny, jubileuszowy koncert Another Pink Floyd. Jak wskazuje sama nazwa grupa od wielu lat oddaje muzyczny hołd Pink Floyd. To wydarzenie będzie miało miejsce 3 marca w krakowskim Centrum Kongresowym ICE.

Na ten wieczór grupa wybierze najwspanialsze utwory Floydów, które przez 10 lat koncertowania wzbudzały na każdym koncercie najwięcej emocji. Można się też spodziewać profesjonalnego widowiska multimedialnego. Pojawi się doskonałe nagłośnienie które w połączeniu z rewelacyjną akustyką sali zapewni audiofilską jakość muzyki.

Urodzinowy Koncert 10 lat Another Pink Floyd

Kraków – 03.03.2018 – Centrum Kongresowe ICE Kraków ul. Marii Konopnickiej 17

Otwarcie wejść: 17:30 Start: 19:00 

Bilety przedsprzedaż 79 zł, 80 zł, 85 zł, 99 zł,100 zł, 110 zł,120 zł, w dniu koncertu 89 zł, 90 zł, 95 zł, 109 zł, 110 zł, 120 zł, 130 zł Bilety do nabycia tylko z systemu Ticketmaster w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

Bilety z systemu Going:

https://goingapp.pl/evt/1297933/urodzinowy-koncert-10-lat-another-pink-floyd

Bilety na innych portalach:

https://www.ticketmaster.pl/event/another-pink-floyd-bilety/4113

https://goingapp.pl/evt/1297933/urodzinowy-koncert-10-lat-another-pink-floyd

Zaprasza Galicja Productions

http://www.galicja.net/urodzinowy-koncert-10-lat-another-pink-floyd/

https://www.facebook.com/events/320751011741304/

sobota, 10 luty 2018

Już 17. lutego, w krakowskim klubie Kwadrat zagra legenda polskiego metalu - Kat & Roman Kostrzewski. Grupa zagra przekrojowy materiał z całej swej działalności.

Początek działalności kultowego, najważniejszego polskiego zespołu thrash metalowego datuje się na rok 1980. Do chwili wydania debiutanckiego singla „Ostatni tabor/ Noce Szatana”, grupa zdobywała swe szlify podczas sesji nagraniowych dla PR Katowice ( dzięki sesji zespół zaistniał na antenie stacji radiowych w kraju), jak również biorąc też udział w wielu festiwalach rockowych. Ukoronowaniem swej dotychczasowej pracy było zwycięstwo w plebiscycie publiczności na największym w latach 80-90-tych XX w Festiwalu Rockowym Muzyków Młodej Generacji Jarocin 81’. Popularność singla w mediach zaowocowała dłuższa trasa koncertowa u boku fińskiej grupy Hanoi Rocks Zespół zyskuje wtedy znakomite recenzje czego skutkiem było nagranie debiutanckiego albumu „Metal and hell” dla belgijskiej firmy Ambush Records (maj 1986 rok) i jej polskiej wersji pt: „666” wydanej przez Klub Płytowy „Razem”. Było to prekursorskie wydawnictwo dla polskiego thrash metalu.

Kat nawiązuje współpracę z firmą Metal Mind Productions po czym bierze udział w festiwalu Metalmania („Spodek”- Katowice), wraz z Helloween, Overkill, Running Wild …Na wyjątkową pozycję zespołu poza warstwą muzyczną miały wpływ także teksty wokalisty Romana Kostrzewskiego, oraz bardzo widowiskowe i nowatorskie wówczas, mroczne koncerty z udziałem „baletu wielu rekwizytów”. Występując jako gwiazda na festiwalu Jarocin 86’ zespół zagościł w filmie dla telewizji BBC pt: „ My blood, your blood”, poświęconemu polskiemu rockowi.

W lutym 1987r. dwukrotnie występuje w katowickim Spodku z Metallicą. W tym samym roku ukazuje się koncertowy album zespołu „38 minutes of life”, zawierający zapisy utworów z Metalmanii i koncertów z Metallicą. Kolejna płyta „Oddech wymarłych światów” wydana w 1989 roku okazała się wyjątkową pozycją w dyskografii zespołu. Znajdują się tu utwory pełne nowatorskich rozwiązań muzycznych i brzmieniowych.

Różnice pomiędzy muzykami spowodowały dwuletnią przerwę z działalności zespołu. Jednak w 1992 roku KAT powraca z płytą „Bastard”, dowodząc, że nadal jest prekursorem thrash metalu. Wiosną 1994 roku wydaje album „Ballady”, który ukazuje jego spokojniejsze aczkolwiek niepozbawione zadzioru oblicze. W nagraniu tego materiału gościnnie bierze udział legenda polskiego rocka Józef Skrzek (SBB) . Następnie zaś wiele koncertów , spośród których wartym odnotowania jest wspólny listopadowy koncert z Motorhead w Zabrzu.

1996 to rok, w którym wydany zostaje album monumentalny i podniosły w warstwie muzycznej i mocno osadzony w thrash metalu „Róże miłości najchętniej przyjmują się na grobach”. W 1998 roku ukazuje się album „Szydercze zwierciadło” , uwieńczony zostaje dużą trasą koncertową. Ze względu na nagłą śmierć głównego gitarzysty Jacka Regulskiego w 1999 roku zespół zawiesza działalność powracając w 2003 roku z olbrzymią i owianą sukcesem trasą koncertową zwaną „Kat on tour again”. W 2005 roku na Mystic Festival, na którym gościem był Iron Maiden, grupa zarejestrowała płytę dvd pt.: „Somewhere in Poland”.

Rekonstrukcja Kata okazała się być niezbyt fortunną. Pożądanym stało się przemianowanie zespołu na KAT & RK i samookreślenie w świadomości Fanów, co skutkowało olbrzymim sukcesem na jego trasach koncertowych ostatnich lat i rejestracja nowego dvd koncertowego „Życie po życiu” (Katowice-14.04.07.rok) „Biało- czarna” to wydawnictwo studyjne zespołu zarejestrowane na przestrzeni lipca-grudnia 2010 roku. Płyta wydana została przez Mystic Productions w marcu 2011 roku, dochodząc do trzeciego miejsca w rankingu najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Zespół w tym czasie odwiedził też kilkukrotnie Londyn, Dublin i inne miasta Europy Zachodniej oraz miasto wielkich kontrastów- Moskwę.

Rok 2013 to rok, w którym zespół wraz z Fanami obchodził 33 urodziny grając od Morza po Tatry i od wschodu po zachód kraju naszego jedynego. „Rarities” to najnowsze ( wydane w listopadzie 2013 rok ) jak i przekornie najstarsze wydawnictwo zespołu. Płyta zawiera bowiem utwory zarejestrowane w latach 80-tych, a nigdy dotąd niepublikowane. Uwieńczeniem tego krążka jest trasa koncertowa "Rarities tour 2014”, na której zaprezentowana była spora część materiału pochodzącego z tej płyty. W tym też roku zespół pokusił się o nagranie swoich utworów w wersji akustycznej, co zaowocowało nowym wydawnictwem pt. „Buk- akustycznie“. 2015 rok. I

dąc w ślad światowych trendów jak i ulegając po trosze podszeptom Fanów zespół ponownie nagrał, w nowych aranżacjach swój pierwszy, kultowy materiał zatytułowany 666. Płyta bardzo dobrze przyjęta na rynku muzycznym obfitowała dużą ilością koncertów ją promujących. W międzyczasie nastąpiła zmiana gitarzysty w zespole. W miejsce Piotra Radeckiego wstąpił Jacek Hiro z którym KAT & RK jest już na półmetku przygotowań nowego autorskiego albumu.

Kat & Roman Kostrzewski Kraków, 17.02.2018

Klub Kwadrat ul. Skarżyńskiego 1

Otwarcie wejść: 18:00 Start: 19:00

Bilety przedsprzedaż 50 zł, w dniu koncertu 60 zł do nabycia:

BILETY KOLEKCJONERSKIE:

Klub Pod Jaszczurami, Rynek Gł. 8

Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1

Metal Shop, ul. Długa 17

Klub Dziekanat, ul. Pędzichów 23

Klub Lochness, ul Warszawska 15

Wysyłkowa sprzedaż biletów kolekcjonerskich: tel.12 632 21 47 (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

BILETY ELEKTRONICZNE:

Bilety z systemu Ticketpro w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

 https://www.ticketpro.pl/muzyka/hard-heavy/732312-kat-roman-kostrzewski.html

Więcej o koncercie:

https://www.facebook.com/events/888747444628073/

http://www.galicja.net/kat-roman-kostrzewski-2/

sobota, 27 styczeń 2018

Zespól Wilki w tym roku obchodził 25- lecie działalności, ale wciąż szuka nowych wyzwań. Muzycy postanowili zagrać akustyczna trasę koncertowa z towarzyszeniem Symfoników Filharmonii Gdańskiej. Na koncertach usłyszymy nowe aranżacje największych przebojów wzbogacone miedzy innymi brzmieniem wiolonczeli i marimby. Grupa wystąpi już 9. lutego w krakowskim Centrum Kijów.

piątek, 19 styczeń 2018

Galicja Productions zaprasza na lutowy koncert 999, Peter And The Test Tube Babies, The Sandals i innych artystów. Grupy prezentują różne odmiany energetycznego rocka.

999 - Chociaż ich nagrania nie są puszczane w komercyjnych stacjach radiowych, nie ukazują się artykuły o nich w poczytnych pismach, nie mają kontraktu z dużym koncernem płytowym to nadal istnieją i bynajmniej granie punk rocka im się nie znudziło. 999 należy do nielicznego grona zespołów, których płyty studyjne prezentują w miarę równy poziom (może za wyjątkiem 13th Floor Madness). Wciąż podążają konsekwentnie drogą, którą obrali 35 lat temu. W ich utworach nadal jest sporo energii, melodii i zadziorności a to co ich z pewnością odróżnia od innych zespołów to charakterystyczny wokal Nicka Cash’a (jak ktoś to kiedyś zgrabnie ujął przypominający nieco pojękiwania kota).

999 powstał pod 5 grudnia 1976 roku gdy Nick Cash (wokalista i gitarzysta) zdecydował się odejść z pub rockowej formacji Kilburn & The High Roads (dowodzonej przez Ian’a Dury) i wraz ze swoim bratem Guy Days’em (wokal i gitara prowadząca) postanowił założyć nowy zespół. Wkrótce dołączyli do nich Jon Watson (bass) i Pablo Labritain (perkusja). Pablo Labritain wcześniej grał na perkusji w The Clash. Pierwotnie znani byli jako The Dials, potem jako The Fanatics i 48 Hours. Kiedy The Clash nagrali utwór „48 Hours” Nick i spółka zdecydowali się zmienić nazwę na 999. Pierwszy koncert 999 zagrali w Northampton Cricket Club 22 stycznia 1977 roku.

Dzięki kontraktowi z agencją Albion 999 mogli sporo koncertować w takich klubach jak: The Roxy, Red Cow, Music Machine, Hope & Anchor czy The Nashville wraz z The Saints, Boomtown Rats, The Lurkers i Penetration. Za sprawą niezwykle energetycznych koncertów grono fanów 999 rosło w siłę. Załoga z Southall pojawiała się prawie na wszystkich ich koncertach. 20 sierpnia 1977 roku ukazał się ich debiutancki singiel „I’m Alive/Quite Disappointing” wydany własnym sumptem. Koncerty poza Londynem u boku The Runaways i The Adverts oraz rosnąca popularność zaowocowały kontraktem z United Artists (dla tego koncernu nagrywali już The Stranglers i The Buzzcocks). Kolejne single „Nasty Nasty/„No Pity” oraz „Emergency”/”My Street Stinks” mimo iż nie zawojowały list przebojów to należą bezsprzecznie do klasyki punk rocka. To samo można również powiedzieć o ich debiutanckim albumie 999 wydanym w 1978 roku. 999 grali koncerty w pełnych klubach w Wlk. Brytanii i Europie. Rok 1978 oprócz debiutanckiej płyty przyniósł następne single, pierwszym z nich był: „Feeling Alright With The Crew” c/w „Titanic (My Over) Reaction” i „You can’t buy me”, który potwierdzał, że 999 nie chcą być gwiazdą jednego sezonu.

Już w listopadzie 1978 roku ukazal się ich drugi album „Separates”, który poprzedził singiel z utworami „Homicide”/”Soldier”. Mimo iż ten singiel został zbojkotowany przez komercyjne stacje radiowe to uplasował się na 40 pozycji angielskiej listy UK Top co stanowiło przepustkę do programu „Tops Of The Pops”. Techniczni BBC postanowili zaprotestować przeciwko występowi 999 ale nie zdołali zatrzymać ich i widzowie mogli zobaczyć i usłyszeć na żywo grupę w programie „The Old Grey Whistle Test”. W tamtym czasie Ed Case zastępował na perkusji Pablo Labritain’a, który ucierpiał w wypadku drogowym w Szwecji. Chociaż 999 nie byli ulubieńcami BBC to John Peel zaprosił ich na sesję nagraniową 1 listopada 1978 roku podczas której zrealizowano takie utwory jak:. ”Subterfuge”,”Homicide”,”Soldier” i „Let’s Face It”.

Na początku 1979 roku 999 wyruszyli na swoje pierwsze amerykańskie tournee, co było osiągnięciem samym w sobie zwłaszcza, że zespół nie miał wtedy żadnego kontraktu płytowego w Ameryce. Przyjęcie na koncertach mieli znakomite. Płyty z importu sprzedawały się bardzo dobrze. Dlatego tego też wkrótce 999 przyjechali ponownie do ojczyzny hamburgerów i coca coli zahaczając przy okazji o Kanadę. W U.S.A. ukazała się płyta „High Energy Plan”, która jest zbiorem wybranych utworów z pierwszej i drugiej płyty. Pomimo wytężonej kampanii promocyjnej drugiej płyty, niezliczonej ilości koncertów album „Separates”, choć nie ustępował debiutowi to nie uplasował się na szczytach list przebojów i drogi wytwórni płytowej i zespołu rozeszły się.

W 1980 roku 999 podpisali kontrakt z Polydor dla której nagrali bardzo udany longplay „The Biggest Prise in Sport”. Z kolei w Stanach Zjednoczonych ukazał się mini album „The Biggest Tour in Sport” na którym pojawiły się wybrane utwory w wersjach koncertowych. Od czasu gdy 999 opuścili United Artists i Polydor nagrali ponad 10 płyt w tym m.in. następujące albumy studyjne: ”Concrete”,,, „13th Floor Madness”, „Face To Face”, „You Us It”, „Take Over” i ostatni studyjny album „Death In Soho” z 2007 roku. W 1996 roku basista Jon Watson został zastąpiony przez Danny Palmer’a . Od 1991 roku stałym basistą w 999 jest Arthuro Bassick z The Lurkers. Dotychczas 999 zagrali ponad 16 tras w U.S.A. , 102 koncerty w Londynie, 37 tras po Wlk. Brytanii i 25 tras po Europie. 999 gościli w Polsce trzykrotnie na dwóch koncertach w 2004 roku oraz jako gwiazda Legionowo Rock Festiwal w 2010 roku. i na festiwalu HRRP w Toruniu w 2011 roku razem z The Lurkers.

PETER AND THE TEST TUBE BABIES - zalicza się do trzeciej fali angielskiego punk rocka, razem z takimi grupami jak Discharge, The Exploited, G.B.H., Anti Nowhere League, Blitz i Partisans. W 1985 Peter and The Test Tube Babies planował występ w Polsce, ale ich trasa nie doszła do skutku. Pierwszy studyjny longplay grupy "The Mating Sounds Of South American Frogs" z 1983 przez cztery miesiące utrzymywał się na pierwszym miejscu listy niezależnych. Zaraz po wydaniu tej płyty zespół wyruszył na podbój Ameryki. Dziś zespół występuje jako gwiazda na wszystkich największych festiwalach punkowych. Aktualnie zespół promuje najnowszy album "That Shallot" wydany w bieżącym roku.

The Sandals - Zespół The Sandals powstał w roku 2004 we Wrześni z inicjatywy znanego w okolicy pijaka i zatapiacza rowerów Wiącasa (pogrywajacego czasami na perkusji), ktory dość miał otaczającej go szarości i nudy i postanowił to zmienić. Do współpracy w swoim projekcie muzycznym zaprosił Banana całkiem sprawnego wrzesińskiego gitarzystę i Kamila- basistę z Bydgoszczy. Po kilku miesiącach żmudnych prób powstało pierwsze garażowe nagranie a następnie przeniósł sie do Poznania z twardym postanowieniem grania częściej, dłużej i lepiej..na chęciach sie kończy ale mimo wszystko udało nam się zagrać debiutancki koncert oraz nagrać nowe demo.

2008 Listopad 2006: do zespołu dołączył drugi gitarzysta Piter, który otrzymał tajemniczą ksywkę „Niedziela”. W grudniu 2007 roku zespół nagrał materiał na swoja pierwszą płytę, która wkrótce potem ukazała się nakładem wydawnictwa Olifant Records. Rozpoczęła się seria koncertów w całej Polsce. W tym samym roku ukazały się dwie płyty tributowe (Rezystencja i Ramzes And The Hooligans) na których Sandalsi umieścili swoje wersje znanych utworów tych wykonawców. Początek roku 2008 przyniósł ze sobą powiększenie składu personalnego. Wiącas porzycił pierwszoplanowy mikrofon a rolę wokalisty przejął Kotek- przybysz ze Stargardu Szczecińskiego. Kolejne zaproszenia do koncertowania w rożnych zakątkach naszego pięknego kraju stały się faktem. Celem uczczenia 53 rocznicy wydarzeń czerwcowych w Poznaniu zespół The Sandals zarejestrował Mini CD „Czerwiec 56” które w czerwcu 2009 roku ukazało się nakładem Olifant Records.

W maju 2010 na skutek zbiegu nieprzychylnych okoliczności Sandalsi pozbywają się miejsca do grania prób. Niedawno jednak pojawiła się nadzieja…i od jakiegoś czasu próbownię stanowią podziemia miejskiego przedszkola. Początek 2011 roku to ciężka praca nad nową płytą. Trochę nerwów straconych przed i w czasie nagrania w studio i oto usłyszeliśmy jak kilkanaście wałkowanych przez ostatnie dwa lata kawałków brzmi naprawdę. A brzmiało całkiem nieźle. Następne kilka tygodni a nawet miesięcy upłyneło pod znakiem produkcji płyty, tworzenia okładki i wielu innych spraw powiązanych z wydaniem drugiej płyty. I wreszcie nadszedł ten dzień, w którym wspólnymi siłami zespołu i Olifant Records materiał o przewrotnej nazwie „Sandals Army” ujrzał światło dzienne. W tak zwanym międzyczasie zespół otrzymał propozycję nagrania jednego utworu na płytę składankową poświęconą Powstaniu Wielkopolskiemu. I już jakiś czas później Sandalsi byli w drodze do studia Izabelin by nagrać rzeczony kawałek. Zespół pojawił się także na winylowym placku. Bad Look Records wydał 7 calową EPkę z Sandalsami w towarzystwie tak świetnych zespołów jak Agent Bulldogg, Booze & Glory i Gimp Fist. Przygoda z punk rockiem trwa.

999, Peter And The Test Tube Babies, The Sandals i inni

Kraków – 08.02.2018

Klub Kwadrat ul. Skarżyńskiego 1

Otwarcie Bram 18:00 Start 19:00

Bilety: od 1 stycznia 70 zł, w dniu koncertu 80 zł do nabycia:

KOLEKCJONERSKIE:

Klub Pod Jaszczurami, Rynek Gł. 8

Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1

Metal Shop, ul. Długa 17

Klub Dziekanat, ul. Pędzichów 23

Klub Lochness, ul Warszawska 15

Bilety z systemu Ticketpro w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

 https://www.ticketpro.pl/muzyka/punk/2233346--999-peter-and-the-test-tube-babies-the-sandals-bilety.html

 Wysyłkowa sprzedaż biletów kolekcjonerskich: tel.12 632 21 47 (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

 https://www.ticketmaster.pl/event/999-peter-and-the-test-tube-babies-the-sandals-bilety/3651

http://www.galicja.net/999-peter-and-the-test-tube-babies-the-sandlas-i-inni/

https://www.google.com/url?hl=pl&q=https://www.facebook.com/events/141119483317265/&source=gmail&ust=1516444133445000&usg=AFQjCNEA8lnQwZdgueloUJOq54N_YlYOXQ

czwartek, 18 styczeń 2018

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie. Już 3. marca, w krakowskim Teatrze Łaźnia Nowa wystąpią gwiazdy polskiego rocka z lat 80-tych i 90-tych: Big Cyc, Kobranocka, Sztywny Pal Azji, Jary OZ, Czarno-Czarni.

Big Cyc - Grupa debiutowała w małym klubie studenckim w 1988 roku. Zespół gra nie przerwanie od 26 lat w niezmienionym składzie. Ma na swoim koncie tysiące koncertów w Polsce, a także w USA, Kanadzie, Anglii, Irlandii, Szkocji, Finlandii, Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Belgii, Słowacji. Wielokrotnie zdobywał Złote i Platynowe płyty. Piosenka "Berlin Zachodni" była wybrana "Przebojem Roku" w 1990. Za przebój "Makumba" zespół otrzymał nagrodę stacji radiowych Play Box (1997). Takie piosenki zespołu jak "Rudy się żeni", "Świat według Kiepskich", "Dres", "Facet to świnia" czy "Ballada o smutnym skinie" znają wszyscy w Polsce.

W kwietniu 2014 magazyn muzyczny "Teraz Rock" zaliczył płytę Big Cyca "Z partyjnym pozdrowieniem" do grupy 25 najważniejszych płyty polskiego rocka ostatnich 25 lat. Koncerty Big Cyca to widowiskowe, dynamiczne show, pełne humoru, zabawy i znanych przebojów w trakcie których refleksja nad kondycją współczesnego człowieka zagubionego w świecie technologii i korporacji miesza się ze zjadliwą ironią i satyrą. Zespół Big Cyc przez krytykę nazywany jest "Partyzantami śmiechu". Na celowniku Big Cyc często gości polska scena polityczna, przez co zespół niejednokrotnie był obiektem medialnych sensacji. W niezmienionym od 25 lat składzie zespół wydał 15 płyt i zagrał ponad 3000 koncertów. W maju 2016 roku światło dzienne ujrzała nowa płyta – Czarne słońce narodu.

Początki grupy Kobranocka sięgają roku 1984, kiedy spotkali się Kobra (Andrzej Kraiński) i Andrzej Marek Michorzewski. Pierwszy koncert zespołu odbył się rok później w Riwierze, w czasie festiwalu "Poza Kontrolą". Następnie Kobranocka towarzyszyła Die Toten Hosen w czasie trasy po Polsce. W 1986 zespół zarejestrował 10 nagrań, z których dwa zdobyły dużą popularność na falach Rozgłośni Harcerskiej. W tym samym roku grupa wystąpiła po raz pierwszy w Jarocinie. W roku 1987 ukazała się pierwsza płyta Kobranocki "Sztuka Jest Skarpetką Kulawego", a dwa lata później kolejna "Kwiaty Na Żywopłocie", zawierająca słynny cover Stonesów - "Współczucie dla diabła" oraz "Kocham Cię jak Irlandię".

W roku 1990 zespół wydał płytę "Ku Nieboskłonom", w 1994 - "Niech popłyną łzy", w 1999 - "Gold" i w 2005 - "Sterowany jest ten świat". Pojawiły także składanki - "Gold", "Koncert" i "The Best Of...". Dyskografię zespołu zamyka "Prawdopodobnie najlepsze", wydana w 2016 Zespół tworzą:Andrzej "Kobra" Kraiński - gitary, śpiew; założyciel zespołu, w składzie nieustannie od 1985 roku! Piotr "Vysol" Wysocki - perkusja; dołączył do zespołu jako trzeci perkusista, w roku 1987. Jacek "Szybki Kazik" Bryndal - gitara basowa, śpiew, klawisze; współzałożyciel zespołu, po kilkuletniej przerwie (spowodowanej solowym projektem "Atrakcyjny Kazimierz"), powrócił do zespołu w 1996. Jacek Moczadło - gitara; kolejny Jacek grający z Kobranocką (w kapeli od 2004), nagrywał materiał na "Sterowany jest ten świat" i już pozostał.

Sztywny Pal Azji – polski zespół rockowy, który największą popularność zyskał w drugiej połowie lat 80. i pierwszej połowie lat 90. Grupa Sztywny Pal Azji powstała na początku 1986, założony przez gitarzystę, a zarazem głównego twórcę repertuaru Jarosława Kisińskiego oraz Leszka Nowaka, Pawła Nazimka, Janusza Dedę i Andrzeja Turka. Pierwszy sukces kapela odniosła na Festiwalu w Jarocinie w 1986 roku, gdzie zespół prezentował styl popowo-rockowy o punkowym zabarwieniu. Grupa zakwalifikowała się do "złotej dziesiątki", a piosenka "Nasze reggae" stała się nieoficjalnym hymnem imprezy. Rok później premierę miała debiutancka płyta zespołu zatytułowana "Europa i Azja".

Największe przeboje pochodzące z tego albumu, "Spotkanie z..." oraz "Wieża radości, wieża samotności" bardzo szybko znalazły się na wysokich miejscach Listy Przebojów Programu Trzeciego. Na płycie gościnnie wystąpił Ryszard Wojciul, który wkrótce potem stał się członkiem zespołu. W pełnym składzie Sztywny Pal Azji wystąpił m.in. na Festiwalu w Jarocinie w latach 1987, 1988 i 1989, Festiwalu Życia w Warszawie w 1987, w warszawskiej Stodole (1988), na Rock Opolu (1988). Zespół wziął także udział w trasach Krajowej Sceny Młodzieżowej (1987 i 1989). W roku 1988 grupa wzięła udział w realizacji zachodnioniemieckiego filmu mówiącego o polskim rocku pt. Dzień Solidarności.

Jary Oddział Zamknięty (Jary OZ) – polski zespół muzyczny założony na przełomie 2013/2014 roku, będący wówczas solowym projektem Krzysztofa Jaryczewskiego. Składa się z byłych muzyków zespołu Oddział Zamknięty oraz formacji Jary Band. Zespół wykonuje muzykę pop-rockową, soft rockową, a także bluesową. Pierwszy oficjalny występ Jary OZ dał 31 grudnia 2013 roku podczas Sylwestra z Dwójką, lecz debiutancką płytę wydał na początku 2016. Album był dwu-płytowy. Na pierwszym krążku CD znalazły się stare utwory Oddziału Zamkniętego, natomiast na drugim, premierowe kompozycje napisane przez Jaryczewskiego.

Czarno - Czarni: Polska grupa swingowo-rockowa, której członkowie wywodzą się z zespołów Big Cyc i Bielizna. Pomysł założenia Czarno-Czarnych narodził się w 1996 roku podczas nagrywania przez grupę Big Cyc utworu pt. Pasażer. Piosenkę tę gościnnie zaśpiewał Jarek Janiszewski z zespołu Bielizna. Wtedy Dżej Dżej, Dżery i Piękny Roman stwierdzili, że z Janiszewskim dobrze im się pracuje i postanowili założyć zespół, który swym brzmieniem powróci do lat 60. XX w. Płyta Czarno Czarnych ukazała się dwa lata później, w 1998 r. W 2003 Czarni wystąpili na festiwalu w Opolu, gdzie w koncercie "Przeboje 40-lecia" wykonali wiązankę starych przebojów zwieńczoną utworem Nogi.

W latach 2002-2004 Czarno Czarni, oprócz występów w Polsce, koncertowali w Nowym Jorku, Chicago, Londynie i Brukseli. Jesienią 2004 r. zespół wydał płytę Sułtani swingu. W piosenkach Czarno Czarnych dużą rolę odgrywają teksty Janiszewskiego oparte na specyficznym komizmie słownym i pastiszu. W październiku 2012 roku grupa zakończyła prace nad albumem. Płyta The power of the dance floor ukazała się w lutym 2013 roku.

Big Cyc, Kobranocka, Sztywny Pal Azji, Jary OZ, Czarno-Czarni

Kraków – 03.03.2018 – Teatr Łaźnia Nowa os. Szkolne 25

Otwarcie wejść 16:00 Start 17:00

Bilety przedsprzedaż od 1 stycznia 70 zł, w dniu koncertu 80 zł do nabycia:

BILETY KOLEKCJONERSKIE: Teatr Łaźnia Nowa os. Szkolne 25

Klub Kombinator os. Szkolne 25

Klub Pod Jaszczurami, Rynek Gł. 8

Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1

Metal Shop, ul. Długa 17

Klub Dziekanat, ul. Pędzichów 23

Loch Ness Pub, ul. Warszawska 15

Bilety z systemu Ticketpro w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

https://www.ticketpro.pl/muzyka/punk/1745502-bigcyc-kobranocka-sztywny-pal-azji.html 

LINK DO BILETÓW: https://www.ticketpro.pl/muzyka/punk/1745502-bigcyc-kobranocka-sztywny-pal-azji.html

https://goingapp.pl/evt/1177693/big-cyc-kobranocka-sztywny-pal-azji-jary-oz-czarno-czarni

Więcej informacji: 

 https://www.facebook.com/events/1504356252985203

http://www.galicja.net/big-cyc-kobranocka-sztywny-pal-azji-jary-oz-czarno-czarni/

czwartek, 18 styczeń 2018

Trzech gigantów polskiego metalu na jednej scenie. Kat & Roman Kostrzewski, Turbo i Alastor wystąpią w Krakowie. Wszystko to 17 lutego w klubie Kwadrat.

Kat/ Kat & Roman Kostrzewski - Początek działalności kultowego, najważniejszego polskiego zespołu thrash metalowego datuje się na rok 1980. Do chwili wydania debiutanckiego singla „Ostatni tabor/ Noce Szatana”, grupa zdobywała swe szlify podczas sesji nagraniowych dla PR Katowice ( dzięki sesji zespół zaistniał na antenie stacji radiowych w kraju), jak również biorąc też udział w wielu festiwalach rockowych. Ukoronowaniem swej dotychczasowej pracy było zwycięstwo w plebiscycie publiczności na największym w latach 80-90-tych XX w Festiwalu Rockowym Muzyków Młodej Generacji Jarocin 81’. Popularność singla w mediach zaowocowała dłuższa trasa koncertowa u boku fińskiej grupy Hanoi Rocks. Zespół zyskuje wtedy znakomite recenzje czego skutkiem było nagranie debiutanckiego albumu „Metal and hell” dla belgijskiej firmy Ambush Records (maj 1986r) i jej polskiej wersji pt: „666” wydanej przez Klub Płytowy „Razem”. Było to prekursorskie wydawnictwo dla polskiego thrash metalu.

Kat nawiązuje współpracę z firmą Metal Mind Productions po czym bierze udział w festiwalu Metalmania („Spodek”- Katowice), wraz z Hellowen, Overkill, Running Wild … Na wyjątkową pozycję zespołu poza warstwą muzyczną miały wpływ także teksty wokalisty Romana Kostrzewskiego, oraz bardzo widowiskowe i nowatorskie wówczas, mroczne koncerty z udziałem „baletu wielu rekwizytów”. Występując jako gwiazda na festiwalu Jarocin 86’ zespół zagościł w filmie dla telewizji BBC pt: „ My blood, your blood”, poświęconemu polskiemu rockowi. W lutym 1987 roku dwukrotnie występuje w katowickim Spodku z Metallicą. W tym samym roku ukazuje się koncertowy album zespołu „38 minutes of life”, zawierający zapisy utworów z Metalmanii i koncertów z Metallicą. Kolejna płyta „Oddech wymarłych światów” wydana w 1989 roku okazała się wyjątkową pozycją w dyskografii zespołu. Znajdują się tu utwory pełne nowatorskich rozwiązań muzycznych i brzmieniowych.

 Różnice pomiędzy muzykami spowodowały dwuletnią przerwę z działalności zespołu. Jednak w 1992 roku KAT powraca z płytą „Bastard”, dowodząc, że nadal jest prekursorem thrash metalu. Wiosną 1994 roku wydaje album „Ballady”, który ukazuje jego spokojniejsze aczkolwiek niepozbawione zadzioru oblicze. W nagraniu tego materiału gościnnie bierze udział legenda polskiego rocka Józef Skrzek (SBB) . Następnie zaś wiele koncertów , spośród których wartym odnotowania jest wspólny listopadowy koncert z Motorhead w Zabrzu. 1996 to rok, w którym wydany zostaje album monumentalny i podniosły w warstwie muzycznej i mocno osadzony w thrash metalu „Róże miłości najchętniej przyjmują się na grobach”.

W 1998 r. ukazuje się album „Szydercze zwierciadło” , uwieńczony zostaje dużą trasą koncertową. Ze względu na nagłą śmierć głównego gitarzysty Jacka Regulskiego w 1999 r. zespół zawiesza działalność powracając w 2003 roku z olbrzymią i owianą sukcesem trasą koncertową zwaną „Kat on tour again”. W 2005 roku na Mystic Festival, na którym gościem był Iron Maiden, grupa zarejestrowała płytę dvd pt.: „Somewhere in Poland”.

Rekonstrukcja Kata okazała się być niezbyt fortunną. Pożądanym stało się przemianowanie zespołu na KAT & RK i samookreślenie w świadomości Fanów, co skutkowało olbrzymim sukcesem na jego trasach koncertowych ostatnich lat i rejestracja nowego dvd koncertowego „Życie po życiu” (Katowice-14.04.07.roku). „Biało- czarna” to wydawnictwo studyjne zespołu zarejestrowane na przestrzeni lipca-grudnia 2010 roku. Płyta wydana została przez Mystic Productions w marcu 2011 roku, dochodząc do trzeciego miejsca w rankingu najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Zespół w tym czasie odwiedził też kilkukrotnie Londyn, Dublin i inne miasta Europy Zachodniej oraz miasto wielkich kontrastów- Moskwę.

Rok 2013 to rok, w którym zespół wraz z Fanami obchodził 33 urodziny grając od Morza po Tatry i od wschodu po zachód kraju naszego jedynego. „Rarities” to najnowsze (wydane w listopadzie 2013 roku ) jak i przekornie najstarsze wydawnictwo zespołu. Płyta zawiera bowiem utwory zarejestrowane w latach 80-tych, a nigdy dotąd niepublikowane. Uwieńczeniem tego krążka jest trasa koncertowa "Rarities tour 2014”, na której zaprezentowana była spora część materiału pochodzącego z tej płyty. W tym też roku zespół pokusił się o nagranie swoich utworów w wersji akustycznej, co poskutkowalo nowym wydawnictwem pt. „Buk- akustycznie“.

Zespół gra w składzie:

Roman Kostrzewski-wokal

Irek Loth-perkusja

Krzysztof Pistelok- gitara J

acek Hiro-gitara

Michał Laksa- bas.

Turbo to czołowy przedstawiciel polskiej sceny heavy metalowej założony w Poznaniu w roku 1980, którego leaderem jest wybitny polski gitarzysta Wojciech Hoffmann. Zespół okrzyknięty mianem kultowej formacji na polskiej scenie muzycznej, z racji dorobku artystycznego, aktywności koncertowej jak i wielu przebojów w tym najważniejszych w polskiej muzyce rockowej takich jak: „Dorosłe Dzieci, „Smak ciszy”, „Wszystko będzie OK”. Przeboje te wyniosły zespół na szczyt sławy i od lat są wizytówką poznańskiej formacji czyniąc ją rozpoznawalną wśród kilku pokoleniowej publiczności. Od czasów debiutu muzyka grupy przeszła dużą ewolucję, poczynając od klasycznego rockowo-metalowego stylu, przez hard rock, heavy metal, aż do ostrego oszalałego thrash metalu, a całość niezmiennie jest okraszona świetnymi gitarowymi solówkami. Teksty stanowią także bardzo ważny atut zespołu, są uniwersalne i ponadczasowe, co sprawia iż od lat są aktualne dla każdego pokolenia fanów grupy.

Turbo słynie również ze wspaniałych energetycznych koncertów pozostawiających wśród słuchaczy niezapomniane wrażenia. Grono odbiorców zespołu jest bardzo szerokie, ceniony jest zarówno przez starszych jak i młodszych fanów muzyki rockowej i metalowej. Bierze się to niewątpliwie z dużej różnorodności utworów zespołu które na przestrzeni lat ewoluowały stylistycznie, oraz kultowych przebojów grupy. Perfekcja wykonania, charyzma sceniczna, świetny kontakt z publicznością, doskonałe kompozycje i aranżacje, wybitne gitarowe solówki, oraz uniwersalna warstwa tekstowa czynią z koncertów Turbo wydarzenia muzyczne na najwyższym poziomie artystycznym.

Grupa zagrała ponad tysiąc koncertów, w tym na największych scenach w Polsce, również supportując m.in. takie zagraniczne gwiazdy jak: Sepultura, Deep Purple, Helloween, Overkill, Hanoi Rocks, Preaty Maios. Zespół ma w dorobku 19 płyt (w tym 12 pełnowymiarowych albumów studyjnych, 4 albumy anglojęzyczne i 3 koncertowe wydawnictwa DVD). Ostatnie wydawnictwo studyjne zespołu zat."Piąty Żywioł”, zostało uznane przez dziennikarzy i czytelników wydawnictwa „Metal Hammer” za Album Roku 2013. Dwa krążki zespołu „Awatar” i „Strażnik Światła” otrzymały odpowiednio w 2001 i w 2010 roku nominacje do prestiżowej nagrody Fryderyków w kategorii Album roku-heavy metal. Obecnie zespół jest w trakcie nagrań trzynastego albumu studyjnego, którego premiera odbędzie się jesienią 2018 roku.

Skład zespołu:

Tomasz Struszczyk - wokal

Wojciech Hoffmann – gitara prowadząca

Bogusz Rutkiewicz – gitara basowa

Mariusz Bobkowski - perkusja.

https://www.facebook.com/Turbo.Band.official/

https://www.facebook.com/WojciechHoffmannOfficial/

http://turbo.art.pl/

Alastor (z mitologii starożytnej Grecji: żądny zemsty duch zamordowanego) powstał w Kutnie, w roku 1986. Tworzyli go wówczas: Waldemar Osiecki - gitara, Mariusz Matuszewski - gitara, Grzegorz Frydrysiak - bas, Sławomir Bryłka - perkusja oraz Robert Stankiewicz - wokal. Zespół ma na swoim koncie występy na wszystkich większych festiwalach metalowych oraz rockowych: Metal Battle, Metalmania, FMR Jarocin, Rock Festiwal Węgorzewo, Strash'ydło w Ciechanowie, Mayday Festiwal, Dramma, Wojna z Trzema Schodami, Summer Dying Loud, Rock&Rose Fest, Hunter Fest i wiele innych Alastor koncertuje razem z wieloma zespołami zaliczanymi do ścisłej polskiej i światowej czołówki: Nasty Savage, Exumer, Living Death, Sodom, Kat, Turbo, Wilczy Pająk, Dragon, Flotsam & Jetsam, Exodus, King Diamons...

W roku 1989 światło dzienne ujrzał debiutancki longplay "Syndroms of the Cities", wydany przez włoską wytwórnię Metalmaster w całej Europie. Polskojęzyczna wersja płyty pojawiła się w roku następnym tylko pod postacią kasety, wydanej przez firmę Polmusic. Współpracę z katowickim MMP (Metal Mind Productions) kończy nagrana w roku 1990 płyta "Przeznaczenie", rok później zarejestrowana jako "The Destiny". Zastój we współpracy spowodowany był - jak twierdził MMP - "brakiem koniunktury" na prezentowaną przez zespół muzykę i przyczynił się do wygaśnięcia współpracy. Alastor nie składa broni - dalej tworzy, koncertuje. W roku 1992 wydaje kasetę z nowymi propozycjami w Carnage Records "Garage'92 - Live sesion".

Po kilku występach na deskach jarocińskiego festiwalu, to w roli gwiazdy, bądź zespołu konkursowego (taki to był wówczas muzyczny rynek) Alastor stanął, w sierpniu 1993 roku, do konkursu festiwalowego. Zwycięstwo w Jarocinie przyniosło płytę "Zło" wydaną przez Loud Out Records. Czas płynął, Alastor stał się kwartetem i już bez Osieckiego stworzył w 1997 roku płytę "Żyj, Gnij i Milcz", którą wydał label firmy Morbid Noizz - Sound Factory Records. Dobre recenzje płyty nie poparte promocją sprawiły, że materiał przepadł metalowym tyglu, a zespół zawiesił działalność. W roku 2002 miała miejsce pierwsza próba powrotu. Na miejsce Osieckiego w zespole pojawił się Radek Zwoliński z gostynińskiego Spin, lecz dobre chęci nie wytrzymały konfrontacji z rzeczywistością. Nie wszyscy wytrzymali życiowe przeszkody, zmienił się skład.

Już bez Frydrysiaka, do działań żelaznej, starej gwardii (Bryłka, Stankiewicz, Matuszewski) zostali zaproszeni: Jacek Kurnatowski - bas (ex Spin) oraz Marcin "Crowbar" Bilicki - gitara (ex-Projekt Q). W 2009 roku zespół nagrał płytę "Spaaazm". W między czasie do składu wrócił Radek Zwoliński tym razem w roli basisty. W 2010 roku nowym wokalistą został Mish Jarski (ex-iXion, ex-Briff), który zastąpił Roberta Stankiewicza. Latem 2011 roku nasąpiła kolejna zmiana w składzie - Radka Zwolińskiego zastąpił Jakub Kubasiński. W tym składzie, po serii udanych koncertów, jesienią 2011 roku zespół nagrał w podolkuskim ZED Studio materiał na kolejną płytę pod tytułem "Out of Anger". Początek 2012 r. to kolejne niespodzianki kadrowe - po 6 latach zespół opuśœcił Marcin "Crowbar" Bilicki, a jego miejsce zajął Artur "Naho" Banach. 17 września 2012 r. miała historyczne reedycja pierwszych albumów zespołu - nakładem wytwórni Metal Mind Productions ukazała płyta "Syndroms of the Cities", a także (po ponad 20 latach od nagrania) światło dzienne ujrzał album "Destiny". 12 listopada 2012 r., również nakładem MMP, wydany został najnowszy album zespołu - "Out of Anger" (26 listopada 2012 r. miała miejsce jego europejska, a 15 stycznia 2013 r. amerykańska premiera).

Na przełomie stycznia i lutego 2013 r. basistę Jakuba Kubasińskiego zastąpił Tomek "Nordyk" Dobrzeniecki, grający wcześniej m.in. w płockiego formacji Hazael. Rok 2013 był dla Alastora bardzo intensywny. Zespół zagrał liczne koncerty klubowe w wielu miastach Polski oraz zagościł na scenach festiwalowych (m.in. Summer Dying Loud, RockOZOwisko). Wystąpił również jako bezpośredni support legendy światowego metalu, Kinga Diamonda, podczas jego jedynego koncertu w Polsce. Alastor, przy współpracy z kutnowską Anti-Violent Agency zorganizował także pierwszą, bardzo udaną edycję festiwalu Rock&Rose Fest Kutno, której tradycja jest kontynuowana w kolejnych latach. Po odejściu z zespołu Nordyka i Naha w lutym 2014 r., zespół skupił się na organizacji drugiej edycji Rock&Rose Fest Kutno, poszukując jednocześnie nowych muzyków. Po ich znalezieniu trwały intensywne próby celem opanowania przez nich materiału koncertowego, a na początku października 2014 r. ogłoszono oficjalnie Piotra Szoszkiewicza (gitara) oraz Mariusza "Metysa" Matusiaka (bas) jako nowych członków zespołu Alastor.

Rok 2015 oznacza przede wszystkim koncerty większego kalibru. M.in. na zaproszenie amerykańskiego zespołu Exodus, Alastor (u boku polskiego Turbo) wystąpił podczas polskiej części ich trasy. Na przełomie 2016 i 2017 r. doszło do kolejnych zmian składu - odeszli Szycha oraz Metys, ale wrócił Naho. 26 sierpnia 2017 r., podczas Rock&Rose Fest Kutno organizowanego co roku m.in. przez Alastor, zespół świętował swoje 30 urodziny. Na scenie pojawili się byli członkowie zespołu, a także doszło do historycznego wykonania utworu "Nieprawdopodobne" w składzie, który pamiętają pierwsi fani - z Osą, Frycem i Stonkiem. Parę miesięcy później pojawił się również nowy basista - Wojtek "Wojtomierz" Milewski.

Kat & Roman Kostrzewski, Turbo, Alastor

Kraków – 17.02.2018 – Klub Kwadrat ul. Skarżyńskiego 1

Otwarcie wejść: 18:00 Start: 19:00

Bilety przedsprzedaż 50 zł, w dniu koncertu 60 zł do nabycia:

KOLEKCJONERSKIE: Klub Pod Jaszczurami, Rynek Gł. 8

Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1

Metal Shop, ul. Długa 17

Klub Dziekanat, ul. Pędzichów 23

Klub Lochness, ul Warszawska 15

Wysyłkowa sprzedaż biletów kolekcjonerskich: tel.12 632 21 47 (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) Bilety z systemu Ticketpro w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

https://www.facebook.com/events/888747444628073/

http://www.galicja.net/kat-roman-kostrzewski-2/

sobota, 06 styczeń 2018

Już na początku marca, w krakowskim klubie Kwadrat jak co roku święto fanów punka - Punk Fest. Z przyczyn losowych nie wystąpi zespół Los Fastidos, zaś jego miejsce zajmie The Last Resort.

The Last Resort - Nazwa zespołu nawiązuje do założonego w pierwszej połowie lat 80-tych w Londynie sklepu odzieżowego, będącego mekką skinheadów. Jego właścicielami byli Mickiego French’a oraz jego żony Margaret French. Sklep za ich sprawą stał się miejcem kultowym a w niedzielne popołudnia tłumy skinheadów z całej Anglii zbierały się w jego okolicy na Goulston Street. Niemal od samego początku istnienia, zespół stał sie żywą legendą. Ich pierwszy koncert odbył się 14 marca 1981 roku w w Acklam Hall w zachodnim Londynie. Po tym koncercie zespół wydał pierwszą w swojej historii kasetę, która do tej pory uznawana jest za niezwykle wpływowy dokument muzyczny.

Pierwszy album zespołu „A Way of Life- Skinhead Athems” został wydany w 1982 roku i pochodzą z niego miedzy innymi „Violence in our Minds”, „King of the Jungle”, „We rule OK”, “Skinheads in Sta-Press” czy “Resort Boot Boys”. Na kolejny album "The Resort 1989 " fani musili trochę poczekać, tym bardziej, że w składzie kapeli zaszły zmiany. Kolejne płyty w dyskografii kapeli to "Ressurection", "You'll Never Take Us – Skinhead Anthems II" oraz "This is my England – Skinhead Anthems III". Roi Pearce nagrał również album z The 4-Skins „A Fistful of 4-Skins”. Zespół nadal koncertuje gromadząc tłumy zarówno w klubach jak i największych festiwalach na świecie. Stale pozostaje w doskonałej formie, czego dowodem będzie zapewne ich krakowski występ. Skład zespołu prezentuje się następująco: Roi Pearce (Vocals), JJ Kaos (Bass), Beef (Guitar) oraz Mik (Drums).

 

Punk Fest 2018: Booze & Glory, The Last Resort, Rude Pride, Charge 69, Aggressive, Sex Bomba, Bachor, Bulbulators, Lazy Class.

Kraków – 10.03.2018 – Klub Kwadrat ul. Skarżyńskiego 1

Otwarcie wejść: 15:00 Start: 16:00 Bilety przedsprzedaż: od 1 stycznia 80 zł, w dniu koncertu 90 zł do nabycia:

KOLEKCJONERSKIE: Klub Pod Jaszczurami, Rynek Gł. 8

Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1

Metal Shop, ul. Długa 17

Klub Dziekanat, ul. Pędzichów 23

Klub Lochness, ul Warszawska 15

Wysyłkowa sprzedaż biletów kolekcjonerskich: tel.12 632 21 47 (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Bilety z systemu Ticketpro w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

 https://www.ticketpro.pl/artist/1521234-punk-fest.html

https://goingapp.pl/evt/1254416/punk-fest-2018-booze-glory-los-fastidios-rude-pride-i-inni

https://www.facebook.com/events/1499546130132787/

piątek, 01 grudzień 2017

Ms Obsession (aka Aleksandra Warchoł) to młoda i bardzo zdolna autorka tekstów i kompozytorka. Niedawno miała miejsce premiera pierwszej płyty tej artystki - ''Manekin.'' To była dobra okazja, aby porozmawiać z Ms Obsession o kulisach powstania albumu.

czwartek, 30 listopad 2017

Pod tajemniczym pseudonimem Ms Obsession kryje się polska wokalistka i autorka tekstów – Aleksandra Warchoł. Artystka ma już na koncie wiele sukcesów – występ w radiowej Trójce i u boku samego Tricky’ego w Polsce. ‘’Manekin’’ jest pierwszym autorskim albumem Oli.]

wtorek, 05 lipiec 2016

4 czerwca, na Vivid Festiwal w Sydney miała miejsce premiera teledysków Björk,które zrealizowano w technologii VR. Dzięki wykorzystaniu przy produkcji m.in. wysokiej jakości skanery 3D, technologię przechwytywania ruchu i wideogrametrię widzowie oglądając video przez specjalne okulary HTC VIVE przenoszą się w inny wymiar.

PIXEL_TEXT_LEGAL PIXEL_LINK_LEGAL_TEXT