fbpx
Jolanta

Jolanta

Właścicielka Portalu, Redaktor Naczelna, Webmaster

Wiedxma - Jolanta Bigos
Dane Kontaktowe:
E-Mail: info@nutafm.pl
gg: 12331042

Miejscowość: Rybnik

O sobie:

Inżynier chemii (Politechnika Śląska), webmaster i webdesigner, muzyk, kompozytorka, tekściarka, wokalistka oraz pasjonatka muzyki...

Muzyką zajmuję się od dawna, jestem kompozytorem, piszę teksty, gram na klawiszu i gitarze akustycznej oraz śpiewam. Jestem także prezenterką radiową, przez pewien czas byłam także właścicielką radia obsessionfm > Portal NutaFM jest poniekąd kontynuacją tego co zaczęłam tworząc parę lat temu radio.

środa, 10 luty 2021

Szanowni czytelnicy portalu NutaFM! Podobnie jak pozostali wydawcy zarówno w telewizji jak i internecie jesteśmy przeciwko nowym planom rządu dotyczącym wprowadzenia nowego rodzaju daniny tzw. "składki z tytułu reklamy". Ta ustawa to poważne zagrożenie dla wszelkich niezależnych mediów w Polsce, w szczególności dla tych najmniejszych. Dlatego dziś dołączamy do 24 godzinnego protestu wszystkich niezależnych mediów.

niedziela, 29 listopad 2020

Kojarzycie Candy Girl tzw "Polską Lady GaGę"? Dziś obchodzi swoje 35 urodziny i my dziś opowiemy co się z nią stało i czym zajmuje się dzisiaj, ale zanim - to jeszcze krótko "słowo na niedzielę" wink

środa, 25 listopad 2020

W 1991 roku 26 listopada ukazał się album Dangerous Michaela Jacksona. Pamiętacie jeszcze te utwory?

środa, 25 listopad 2020

Międzynarodowy Dzień Eliminacji Przemocy wobec Kobiet

Rzadko poruszamy tematy typowo społeczne ale ten jest szczególny tym bardziej, że ostatnio wiele się dzieje złego w kontekście praw kobiet, dlatego dziś chcemy przekazać swoje poparcie wszystkim kobietom walczącym o swoje prawa. Składamy też życzenia m.in Katarzynie Popowskiej - w artykule jeden z jej teledysków.

niedziela, 22 listopad 2020

Ale czy darmowe wtyczki mogą być naprawdę dobre? Jako społeczeństwo często jesteśmy sceptyczni, kiedy dostajemy coś za free. Tym razem jeśli chodzi o oprogramowanie muzyczne, marzenie się spełniło - naprawdę możesz pobrać profesjonalne wtyczki zupełnie za free bez żadnych zobowiązań i tworzyć muzykę za darmo - sprawdź nasze zestawienie najlepszych darmowych wtyczek i procesorów dźwięku.

niedziela, 22 listopad 2020

Pozostały ostatnie dni godziny i minuty na to aby zgłosić swój teledysk do PL Music Video Awards, które śmiało można nazwać świętem polskich wideoklipów. Zgłoszenia może dokonać twórca, muzyk, producent, ale również sama wytwórnia.

piątek, 18 wrzesień 2020

Remigiusz Kuźmiński, polski wokalista i dyrygent, absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy w klasie wokalistyki jazzowej i klasycznej oraz dyrygentury jazzowej i klasycznej z tytułem magistra sztuki. Ukończył również wokalistykę klasyczną w Państwowej Szkole Muzycznej II st. w Inowrocławiu. W sierpniu br. wydał nowy singiel "Bądź moim natchnieniem". Utwór z tekstem Wojciecha Młynarskiego został skomponowany w latach 80. przez Antoniego Kopffa. Jego pierwotne wykonanie należy do Andrzeja Zauchy. Kompozycja utrzymana jest w gatunku jazzowo-swingowym.

piątek, 14 sierpień 2020

W czasie pandemii o wiele trudniej o współprace przy nagraniach teledysków bo przecież dystans społeczny obostrzenia itp. Fluent jednak świetnie sobie z tym poradził i wykorzystał okazję do tego, żeby jeszcze bardziej zwiększyć zaangażowanie swoich fanów i podkręcić atmosferę oczekiwania na teledysk. 

środa, 15 lipiec 2020

15 lipca 2020 to 25 lat Przystanku Woodstock w Polsce oraz dzień bez telefonu komórkowego, potrafisz bez niego przeżyć? Przeczytaj co takiego wydarzyło się w świecie muzyki, kto obchodzi urodziny i o czym warto dziś pamiętać.

wtorek, 14 lipiec 2020

Temat dość kontrowersyjny ale chcemy czy nie, pupy w teledyskach pojawiają się niezwykle często. Skąd się bierze "pupa" w teledyskach i jaka jest jej rola? Gdzie pupa pojawia się najczęściej?

PIXEL_TEXT_LEGAL PIXEL_LINK_LEGAL_TEXT