fbpx
Joanna Dobrowolska

Joanna Dobrowolska

Dziennikarka

Appassionata - Joanna Dobrowolska
Dane Kontaktowe:
E-Mail: joanna_dobrowolska_m@wp.pl
gg: (...)

Miejscowość: Szczecin

O sobie:

Mam 21 lat, jestem studentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Szczecińskim. Z charakteru ambitny ze mnie choleryk, z racji wielu zainteresowań człowiek renesansu. Pasją, która towarzyszy mi na co dzień, jest muzyka. Jako flecistka uczęszczam do średniej szkoły muzycznej i aktywnie udzielam się w szkolnej orkiestrze symfonicznej. Słucham muzyki klasycznej, jazzu, bluesa, world music, flamenco. Namiętnie czytam książki, wiersze Stachury, "Polityką i mnóstwo innych rzeczy. Moje serce zdobył pisarz Albert Camus, a jego etyka buntu szybko stała się dominantą mojego światopoglądu. Nie potrafię przez dłuższy czas usiedzieć w jednym miejscu (pozytywne ADHD). W wolnych chwilach słucham "Dwójki" (Polskie Radio) i RMF Classic. Lubię, gdy w wolnych chwilach pęd powietrza rozwiewa mi włosy podczas nocnego biegania i długich rowerowych przejażdżek

sobota, 01 sierpień 2015

Wszystkich zakochanych w Bon Jovi w tym roku zapraszamy do Warszawy. IV Ogólnopolski Zlot Fanów Bon Jovi już 7 sierpnia w warszawskim klubie Rock On. Bawimy się do rana, a moc dobrego rocka będzie z nami!

 

poniedziałek, 27 lipiec 2015

Jeden z lipcowych wieczorów w szczecińskim Browarze Polskim należał do Przemysława Nowaka. Recital akordeonowy - pod hasłem „od klasyki do rocka” – był trzygodzinną feerią emocji i barw. Akordeonista podbił serca publiczności wszechstronnością, skromnością i emocjami.

czwartek, 09 lipiec 2015

Spektakl „Armine, Sister” był dominantą festiwalu Spoiwa Kultury 2015. W ciemnościach szczecińskiego portu niósł się – okraszony mocną symboliką – krzyk o pamięć i świadectwo ormiańskiej tragedii. Z dedykacją dla historii, kultury i cierpienia Ormian.

wtorek, 07 lipiec 2015

Tegoroczne Spoiwa Kultury w Szczecinie upłynęły pod znakiem kultury ormiańskiej i setnej rocznicy rzezi Ormian. W ciągu pięciu dni (30 czerwca – 4 lipca) częścią szczecińskiego życia kulturalnego stały się: koncerty ormiańskich artystów, wystawa, pokazy filmów, warsztaty. Muzyka ormiańska pokazała wiele swoich twarzy – zakochałam się w każdej z nich.

poniedziałek, 06 lipiec 2015

Reggaeland coraz bliżej! Finał konkursu Debiuty Reggaeland 2015 startuje już 9 lipca o godzinie 17 w płockim Klubie Rock 69. Z dwudziestu zespołów zostało już tylko sześć: Johny Rockers, Mistah Lego, Raggabarabanda, Rootzmans, Skafander i Wersman. Wstęp bezpłatny!

wtorek, 30 czerwiec 2015

It’s your life, just take it – trwa druga odsłona kampanii reklamowej marki Kruger&Matz. Do 23 września możesz wziąć udział w konkursie i wygrać nawet 20 tysięcy złotych na realizację swoich marzeń. Nie zwlekaj, Michał Leszek czeka na Ciebie!

wtorek, 30 czerwiec 2015

W warszawskiej Plażowej już 5 lipca o godzinie 12:00 wystąpi Hunee. Dynamiczna fuzja techno, hip hopu, rocka to gwarancja niezapomnianych wrażeń… all night long! Polecamy Niedziele Bez Limitu – nowy cykl imprez Plażowej i Virgin Mobile.

poniedziałek, 29 czerwiec 2015

Warszawa, Poznań, Wrocław – w tych miastach startuje letnie Miejskie Granie! Cykl klubowych koncertowych towarzyszy trasie koncertowej Męskie Granie. W stolicy już wkrótce TBC, Bokka, Mela Koteluk, Natalia Przybysz, Rasmentalism. Zapraszamy!

sobota, 09 maj 2015

Rozpoczął się XII Szczeciński Festiwal Muzyki Dawnej! Tegoroczna edycja pod hasłem W stronę natury potrwa do 17 maja. Fundacja Akademia Muzyki Dawnej zaprasza na cykl koncertów. Niezapomniane wrażenia gwarantowane!

sobota, 02 maj 2015

Mesajah i Roots Rockets - nowi artyści festiwalu Reggaeland 2015! Na dziesiątej edycji imprezy z pewnością nie zabraknie piosenek z nowej płyty zespołu z Andrychowa - Marsala 2.0.1.5. Zapraszamy 10 i 11 lipca do Płocka! Bilety na Ticketpro.

PIXEL_TEXT_LEGAL PIXEL_LINK_LEGAL_TEXT